Minecraft Kumarhane Server

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizce nasıl olur? Neler eklemeliyim ? Sadece kumardan ibaret bir yaşam mı olmalı ? Önerilerinizi bekliyorum.
( Çaktırmadan nabız yokluyorum ona göre :) )

Exqarr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kumar şehri olabilir. Hem modern roleplay yaparız. Hemde kumara gideriz. GTA tarzı polislerde olur :D

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Kumarın oynandığı masa olacak işte random sayı falan seçicek kumar nasıl bir şey bilmiyorum tam.

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kumar şehri olabilir. Hem modern roleplay yaparız. Hemde kumara gideriz. GTA tarzı polislerde olur :D
Daha çok roleplay tarzı ki zaten komutları ekleyeceğim.
Kumarın oynandığı masa olacak işte random sayı falan seçicek kumar nasıl bir şey bilmiyorum tam.
Sistemler hakkında bilgim yok amatör bir çalışma çıkaracağım zaten.Umarım kullanışlı olur.

Exqarr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha çok roleplay tarzı ki zaten komutları ekleyeceğim.

Sistemler hakkında bilgim yok amatör bir çalışma çıkaracağım zaten.Umarım kullanışlı olur.

Vehicles plugini olmadan o sunucuda oynanmaz bir youtubeye gir izle istersen.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
BUild ile masa yap karşıda tabela gibi bir şey olsun orda sayı yansın mesela

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vehicles plugini olmadan o sunucuda oynanmaz bir youtubeye gir izle istersen.
Roleplay yapan kitleye ihtiyacım var çok oyuncudan fazla.Ev sistemi ekleyefceğim fakat açık dünya olmayacak.Bir adet açık alan olacak işte öyle.Böylece insanlar az oyuncu dahi olsa sosyalleşme imkanı bulacaklar.

Exqarr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Roleplay yapan kitleye ihtiyacım var çok oyuncudan fazla.Ev sistemi ekleyefceğim fakat açık dünya olmayacak.Bir adet açık alan olacak işte öyle.Böylece insanlar az oyuncu dahi olsa sosyalleşme imkanı bulacaklar.

Türkiye'de çok RP sunucusu açıldı. Ancak hiçbiri piyasada kalamadı. Maalesef ben ve 20-30 kişi dışında rp yapabilen biri yok forumda.

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de çok RP sunucusu açıldı. Ancak hiçbiri piyasada kalamadı. Maalesef ben ve 20-30 kişi dışında rp yapabilen biri yok forumda.
Minecraft platformunda yok daha doğrusu GTA tarzında yapmak oyuncu çeker ama deathmatch olayına çözüm bulunamaz.En iyisi bu platforma gerçek roleplay'i taşımak.

Herkes aynı fikirde değil yanlış mıyım ? :)