Minecraft Kurtuldu!

BatuhanSteveÖzbatir

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında bunu alıntı yaptığın yerde MicroSofta para cezası verildi diyor GameWarrior

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Haber tamamen yalan gençler aynı haberi Oyunbaz sayfası Facebook'tan da yayınlandı doğruluğu kesin değil dedi. Araştırdım, çakma bir Minecraft bloğunda paylaşılmış, uydurmuş adam. Allah aşkına, bu şekilde bir resmi açıklama olabilir mi? Yazının anlatım biçimine bakın hele.

HABER YALAN YALAN
Yalan olsa bile zaten oyuna en fazla yaş sınırlaması gelir.Aslında çokta yalan sayılmaz bu yüzden...

qlawing

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
üzülsem mi sevinsem mi bilemedim

• Beğen
Reactions: DIO

BatuhanSteveÖzbatir

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerçekten neden bakanlıktan gelen yazılı açıklamalar günlük dille yazılmıyor da sanki Osmanlıca ya da Türkçe olmayan bir dil gibi yazılıyor?:(

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Şimdi o şikayet eden aileler hiçbir şey yokmuş gibi devam edecek çocuklarıda MC oynamaya devam edecek bu neydi şimdi?

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun dışında forumlarda incelenmiştir.. Bakanlık pre hesap aldiysa dağıtsın o preleri bari.. Bidaha oynamayacaklar zaten.. Millet preye muhtaç..

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Haber doğrudur dinledim. Zaten bazı arkadaşlar bakanlığa küfredercesine saldırdı. Neden? Bakanlık incelemeye aldı ve zararsız çıktı bizim vatandaş habere yazmış :
İncelemeye almaları yanlış. Adamlar zaten şikayetleri incelemeye mecbur. Meslekleri o keyiflerinden değil ki.