mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft Kurulum Rehberi, Java Kurulumu, Minecraft Kurulumu, Ayarları, Texture Pack Kurulumu, Forge Kurulumu Anlatım Videosu

Merhaba arkadaşlar. birçok kişiden minecraft kurulumu nasıl diye mesaj almaya başladım. özelikle Oyun Dalgını nickli arkadaş mesaj bombardımanına tuttu beni. ya bu videoyu çekecektim ya da Oyun Dalgını 'nın mesajlarından dolayı kanalı kapatacaktım :) tabi işin şakası bu. sizler bir şey isterseniz ben elbette elimden geldiğince yaparım. ve başladım video çekmeye.

Bu Videoda Önce bilgisayarımıza java kurduk, daha sonra minecraft nasıl kurulur işledik, daha sonra klasik minecraft ayarları türkçeleştirme vb.. derken nasıl girdik bilmiyorum texture pack kurulumu anlattık. Yetinmedik Forge nedir yenir mi içilir mi onu işledik, sürümlerinin uyumluluğunu anlattık, nasıl indiririz nasıl kurarız işledik. Aslında hazır çekmişken mod nasıl yüklenir, arkadaşlarımızla nasıl online multiplayer oynarız onuda anlatacaktım ama malesef kapı ısrarla çaldığı için forge kurulumundan sonra videoya son verdim :)

Neyse elbette devamı gelecek. Daha teknik paket kurulumları, multiplayer nasıl oynanır vb.. açıkcası bir sürü video çekecem. şimdilik Oyun Dalgını arkadaşımı daha fazla bekletmemek adına serimizi başlatıyorum. Hayırlı uğurlu olsun.. Umarım beğenirsiniz.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLRKvmyLglS7SDqeG19G-ZUijw3xcIHfkF

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Konu oluşturmuş olmak için konu oluşturunca ben:
Umarım yardımı dokunacak birisini bulur bu konu.

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu oluşturmuş olmak için konu oluşturunca ben:
Umarım yardımı dokunacak birisini bulur bu konu.

Valla birileri yararlansın diye yapıyoruz bir şeyler ama yararlanırlar ama yararlanmaz. bu benim için hem önemli hem önemsiz. Ben yapmaktan zevk aldığım şeyi yapıyorum. Gerisi inşallah gelir....

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş vallahi abi. İstersen kanalın için banner ve profil fotoğrafı yapabilirim (ücretsiz). Bana özel mesaj at, orada detaylıca konuşalum

Cfydu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yeni başlayanlar için yararlı konu.Güzel olmuş cidden.:alkış: