Minecraft Lanetlendi! = Oyun Hikayesi

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1. BÖLÜM // MİNECRAFT LANETLENDİ //
Bir adam bir siteden Minecraft indirmeye karar verir. O sitenin içine virüs koyulmaktadır. O virüsün adı Minecraft Entity 303 Virüsüdür. O virüsü indirme sayfasına koymaktadırlar. Adam Minecraft'ı yükledikten sonra hemen Minecraft'ı açar. Ve sürümlere baktığında sürümlerin arasında Entity303 gözüküyordu. Adam şaşırdı. O sürüme hemen girdikten sonra her şey değişmeye başladı. Oyunun ana sayfasında "Minecraft" yerine "Minceraft" yazısı gözükmeye başladı. Adam hemen "Tek oyunculu" ya tıklayıp yeni dünya oluşturdu. Dünya oluşturduktan sonra kendini başka bir server de buldu! O serverde "Alex" adlı bir oyuncu bulunmaktaydı. [Bilgi: Adam "Steve" hesabıyla girmektedir.]
Alex söylüyor; Sen benim serverime nasıl geldin Steve?
Steve: Server mi? Ben tek oyunculu dan yeni dünya oluşturmuştum ama!
Alex: Sana inanmıyorum dostum! Birisi sana server ip sini vermiş belli ki!
Sonra Alex Steve yani o Adamı banlar. Steve artık Minecraft oynamaktan korkuyordu!
[Steve Entity 303 olduğunu anlayabilecek mi?, Tek oyunculu dan nasıl çok oyunculu ya geçtik? = Bu sorular yakında sonraki bölümlerde açıklanacak]
1. Bölüm'ün Sonu!! [Devamı için "Devam" yazmanız yeterli olacaktır.]

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2. BÖLÜM // MİNECRAFT LANETLENDİ //
En son Steve serverden ban yemişti. Peki sonrası ne olacak?
Steve hemen telefondan arkadaşını aramaya gider
==== Telefon Konuşmaları ====
Steve: Alo! Kanka!
Arkadaşı: Efendim dostum?
Steve: Senin bana verdiğin indirme linkini indirdim. Fakat bu indirdiğim oyun bozuk. "Minceraft" yazısı gözüktü oyunun ana sayfasında.
Arkadaşı: Dostum! Sen Entity303 ü biliyor musun?
Steve: Hayır? Ne ki o?
Arkadaşı: ******:**** ip sini attım. O servere gir. Orada sana anlatırım.
Steve: Tamam Murat [Arkadaşının ismi Murat mış.]
=======================
Steve hemen o servere girer. Girdiği an Steve'in bilgisayarına virüs bulaşmaya başlıyor.. Steve bunun farkında değil! Acaba Entity 303 çok zararlı bir yazılım mı? Steve'in bilgisayarı gittikçe kasmaya başladı ve yanık kokuları gelmeye başladı... Belliki Entity 303 ü sokan kişi Murat! Peki o Murat kim?
[Entity 303 zararlı bir yazılım olabilir mi?, Murat kim?, Bilgisayarı zarar görecek mi? = Bunların hepsi sonraki bölümlerde açıklanacaktır]
Bölüm 2 = SON!!! // Sonraki bölümü isteyenler "Devam" yazması rica olunur...