İstek Minecraft Maden Plugini

LoweMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8.8
SmartSelect_20200506-225706_Chrome.jpg

Bunun Gibi Madenler Yapabileceğim Pluginler Varmı?

PoiNeeT

"İstikbal Göklerdedir..."
En iyi cevaplar
2
Merhabalar,
isteğin hakkında biraz daha detay verirsen daha kolay çözüme ulaşabilirsin. Ama istediğin görselde ki gibi maden tasarımıysa büyük ihtimal manuel bir şekilde yapılmıştır. Otomatik olarak map yaratma pluginleri var fakat bu tarz madenlerin bu pluginler ile oluşturulabileceğini düşünmüyorum.

LoweMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
isteğin hakkında biraz daha detay verirsen daha kolay çözüme ulaşabilirsin. Ama istediğin görselde ki gibi maden tasarımıysa büyük ihtimal manuel bir şekilde yapılmıştır. Otomatik olarak map yaratma pluginleri var fakat bu tarz madenlerin bu pluginler ile oluşturulabileceğini düşünmüyorum.

LoweMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
yani şöyle maden yeri olacak madene gireceksin arada bi kırıktaş kömür altın demir elmas felan çıkacak ama yaratıklarda olacak elmasta mesela daha çok yaratık olacak ve kırıktaş 30 sn de bir demir 1 dk da bir felan yenilenecek Plugini olduğundan eminim

Elcirot

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bende bu tür bir plugin arıyorum :/ fakat kimse aradığını bulamamış gibi yakın zamanda bulabilirsem bilgilendiririm