Minecraft - Map Çalma Koruması

En iyi cevaplar
0
minecraft-türk-oyun-forumu.png

Selam Günümüz de hala bilmeyenler olabilir diye sunucularında verdikleri emekler alınmasın diye bu korumayı tekrar dile getirmek istedim.
Bu plugin sunucunuz da yaptıgınız yapıları tek tek ugraştığınız emekleri çalamazlar bu koruma ile​

Bu koruma nedir?
Biliyoruzki bazı oyuncular bir client ile sunucuların maplerini çalıyorlar, bu korumada bu clientin koruması mevcuttur.

Bu koruma ne yapıyor?
Eğer bu tür kötü clientler ile giren olursa onu otomatik oyundan atıyor, böylelikle sunucudaki mapleri çalamıyorlar.​

Version:
Tüm sürümlerde çalışmaktadır​

Plugin link:
Anti Worldownloader

Plugini nasıl yüklerim?
1.Sunucunuzu durdurun
2.Plugins kısmına girip plugini atın
3.Sunucunuzu başlatın
4.Plugins>antiDWL>config kısmına girin
punish-command: kick %p WDL is not authorized on this server !

Sunucunuza map çalmaya geldikleri zaman ki çıkıcak yazıdır ''kick'' yerine ''ban'' da yapabilirsiniz ve türkçeleştirebilirsiniz yazıları.

Umarım yardımcı olmuşumdur bi beğenmeyi unutmayalım :dost:

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Pek zannetmiyorum çalabiliceğini :)

Malesef ki eklentinin çalışma mantığı çözüldü ve bununla beraber WorldDownloader, eklentinin sunduğu korumayı geçebilecek şekilde yeniden paylaşıldı.

En iyi cevaplar
0
Malesef ki eklentinin çalışma mantığı çözüldü ve bununla beraber WorldDownloader, eklentinin sunduğu korumayı geçebilecek şekilde yeniden paylaşıldı.
Biliyorum tabii ki de yinede onu bilmeyenler için yayınlamak istedim. Yorumun için teşekkür ederim