Minecraft multiplayer butonuna basınca crash veriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Verdiğin crash kodunun sonunda
Kod:
AL lib: (EE) alc_cleanup: 1 device not closed
kısmında program kapatılamıyor gibi bir şey diyor sen cleanup adlı bir programın olduğunu söyledin. Ondan dolayı CleanUp adlı programı sil

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Az önce baktım
Verdiğin crash kodunun sonunda
Kod:
AL lib: (EE) alc_cleanup: 1 device not closed
kısmında program kapatılamıyor gibi bir şey diyor sen cleanup adlı bir programın olduğunu söyledin. Ondan dolayı CleanUp adlı programı sil
Az önce baktım; cleanup diye bir şey yokmuş. Denetim masasından da baktım. Orada da yok. Fakat CCLeaner olmasın?

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Az önce baktım

Az önce baktım; cleanup diye bir şey yokmuş. Denetim masasından da baktım. Orada da yok. Fakat CCLeaner olmasın?
Olabilir CCLeaner ile kayıt dosyalarını vs. temizliyorsan minecraftın bazı dosyalarını gereksiz görüp siliyor olabilir. Silmeyi denemekte fayda var veya silmeden görev yöneticisinin İşlemler bölümünde alc_cleanup adlı programa sağ tıklayarak işlemi sonlandır yapın

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Olabilir CCLeaner ile kayıt dosyalarını vs. temizliyorsan minecraftın bazı dosyalarını gereksiz görüp siliyor olabilir. Silmeyi denemekte fayda var veya silmeden görev yöneticisinin İşlemler bölümünde alc_cleanup adlı programa sağ tıklayarak işlemi sonlandır yapın
Alakası yok yanlış bilgi verme adama. CleanUp bir yazılım değil. Cihazları kontrol ediyor Device Manager üzerinden. Bilmiyorsan lütfen yanlış yönlendirme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...