Yardım minecraft multiverse core tab a basınca başka dünyalarda olan insanların adını gösterme sorunu

umuttan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar size yapamadığım bir konu hakkında bilgi almaya geldim Multiverse core plugini ile yeni dünya oluşturuyorum fakat başka dünyada olan kişilre taba basınca gözüküyor mesala . mv create deneme denemeye gidince tab a absınca world da olankişilerin adı ve mesajı gözüküyor

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Efendim bildiğim kadariyla oyle bir işlevi yok var mı diye araştırma yaparım. Fakat dediğim gibi öyle bir işlevi yok sadece bir dünyadan bir dünyaya geçişi kapatabilme ve yeni dünya açmaya yarıyor.

umuttan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
peki abi diyer sunucularda olduğu gibi nasıl yapacam biliyorsan yazarmısın

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Efendin galiba dediğiniz sey hub yapmak bunun için biden fazla sunucu açıp bungeecord ile bağlamanız gerekmektedir.

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Efendim hub dediğimiz olay birden fazla sunucunun bir araya gelmesine denir. Örneğin 16 GB bir VDS sunucu aldınız bunun içinde Survival sunucunuza 6, Faction sunucunuza 7, Lobi sunucunuza 1 GB verip 1 GB ise bilgisayarınıza veriyorsunuz ve Bungeecord ile bunları bağlayıp sunucular arası geçiş sağlıyorsunuz. hiçbir sohbet ve tab bir biri ile çakışmıyor ve pluginleri ayrı alıyor. Size daha iyi bir şekilde açıklamak isterdim fakat uzun bir süredir sunucu açmıyorum çoğu işlemleri unuttum daha doğrusu bungeecord bağlamasını unuttum fakat bungeecord işlemini aldığınız Hosting şirketinden yardım isterseniz size seve seve yardım edeceklerdir efendim.

Bungeecord kurulum için örnek video: Buraya Tıkla.

umuttan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Efendin galiba dediğiniz sey hub yapmak bunun için biden fazla sunucu açıp bungeecord ile bağlamanız gerekmektedir.
peki bana bungeecord ne olduğunu ve video su varsa atarmısın discordum Umut_#0989 ark eklermisin daha detaylı konuşmak isterim lütfen