Minecraft: Nasıl tekrar zevk alabilirim?

Modlu server rehberini yapıcak mıyım?

• Hayır

Kullanılan: 5 71.4%
  • Hayır ama başka bir seçenekte

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ı 2010'dan beri oynadığım için bana bıkkınlık vermişti ve ne yazık ki bu tek sebebi değildi. Bu yüzden Minecraftı bırakmıştım. Forumu ise sonradan bırakmıştım (o konuya hiç girmeyelim). Uzun bir süre boyunca pattes bilgisayrımın kaldırabildiği tek oyun olan Lol'e ve yeni bilgisayarımı alınca farklı oyunlara yönelmiştim.

Şimdi şu saçma dramatik girişi hallettiğime göre asıl konuya geçebilirim. Minecraft'a dönmek istiyorum ama hala sıkıcı geliyor, ne yapıcağımı bilmiyorum. Korkmayın geri döndüm ve sorularınıza cevap vericeğim.

Tek oyunculu Vanilla survival'dan ve Multiplayer Serverlarından KAÇIN! (ezhel evrenin en iyi rapçisidir)

Minecraft amaçsız bir oyundur kendinizi ısındırmak için bir proje oluşturun.
1 adet toprak ev inşaat edin veya bir köyü yağmalayın. Villagerların çığlıkları size bir süreliğine zevk vericektir.
Şimdi ısındığınıza göre (Tıpkı villagerların lavda boğuldukları gibi) size zevk sıralamasına göre oyun modlarını yazıcağım.

0 eğlence bölgesi(PvP, lapis...) Multiplayer Serverları << Tek oyunculu Vanilla Minecraft < Diğer %5'lik MultiPlayer Serverları
<< Çöplükten muz kalıntısı yemek << Bir kaç mod ile oynamak << Tek başına modpack oynamak << Arkadaşlarınla modpack oynamak

Yaptığım araştırmalara göre arkadaşlarınızla oynayınca daha eğlenceli oluyor ve tanımadıklarınızla oynayınca kabak tadı veriyor.

Bu sıralamaya göre oyundan maksimum zevki almak istiyorsanız kendinize bir eş bulmalısınız. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ama benim gibi arkadaşı olmayan bir çöplük pandasıysanız eğer bunun olma olasılığının bir gün kalkıp spor yapmamın olasılığından daha az olduğunu bilmelisiniz.
Ama eğer değilseniz arkadaşlarınızla oynayabiliceğiniz modlu minecraft için bir server kurlumuna ihtiyacınız vardır. Kurlum için ayrı bir konu açacağım o yüzden o konun açılmasını beklemelisiniz.

-Kurlum Rehberi: (Linki buraya koyun)
-FTB mod paketleri artık bedava ama ismi Twitch oldu, onu yükleyebilirsiniz ama Premium hesabınızın olması lazım.
Eğer modlarla uğraşamam diyorsanız birinin yaptığı mapte oynayabilirsiniz, hatta yaratıcı hissediyorsanız neden bir map yapmıyorsunuz ki?
Güvenin bana ben bu konuda uzmanım. Ve size Multiplayer oynayın diyenlere aldırmayın.

Bu aslında gerçek bir konu değil arkadaşlarım dediğim zavallı ruhları benimle birlikte modlu mc oynatmaya çalışma çabası
bunlar:
@BurnerTroll @GodofMilker @Salturbone

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Minecraft kusarak bilgisayarı kapatmayı beklemeden bu güzel maceraya bir son vermelisin ^_^

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sadece Minecraft için değil. Bir oyun veya bir şey hakkında elde edilebilecek tüm başarıları kazanıp oyunun tüm bilgilerini öğrenip bitirdikten sonra o oyunu ne kadar oynarsan oyna zevk verememeye başlıyor :/

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu sadece Minecraft için değil. Bir oyun veya bir şey hakkında elde edilebilecek tüm başarıları kazanıp oyunun tüm bilgilerini öğrenip bitirdikten sonra o oyunu ne kadar oynarsan oyna zevk verememeye başlıyor :/
İstisna olarak Skyrim var. :co1:

PwParadox

En iyi cevaplar
0
Mod pek at ve zavallı bir ruh olmak istemiyorum
#trapshavefeelings
Benimle 1 saatten uzun iletişim kurarsan ruhunu şeytana satıyorum.
mod için de ne biliyim bulurum bi şeyler.
#ImbeautifulthewayIam

Minecraft kusarak bilgisayarı kapatmayı beklemeden bu güzel maceraya bir son vermelisin ^_^
merak etme bilgisayarımı her türlü sıvıya karşı koruyacak şekilde ayarladım.(ne dediğimi biliyorsun)

İstisna olarak Skyrim var. :co1:
Ne zaman yeni bir şey denemek istesem sonunda sneak archer oluyorum.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
7 yıldır lol hala severek oynuyorum 6 yıldır minecraft oynuyorum hala severek oynuyorum. Minecraft gibi bi oyunda sıkılmayı nası beceriyonuz :(.

PwParadox

En iyi cevaplar
0
7 yıldır lol hala severek oynuyorum 6 yıldır minecraft oynuyorum hala severek oynuyorum. Minecraft gibi bi oyunda sıkılmayı nası beceriyonuz :(.
7 yıl boyunca lol oynadıysan sıkıntı sende olabilr. Ama mc geri dönebiliceğin bir oyun.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
7 yıl boyunca lol oynadıysan sıkıntı sende olabilr. Ama mc geri dönebiliceğin bir oyun.
şu an ikisinide oynayamıyorum okuldan dolayı. Sorunu sana atıyorum eğlenmeyi bildiğin sürece o iki oyundan bıkman imkansız ve şöyle bi sözde var lol bırakılmaz ara verilir...

PwParadox

En iyi cevaplar
0
şu an ikisinide oynayamıyorum okuldan dolayı. Sorunu sana atıyorum eğlenmeyi bildiğin sürece o iki oyundan bıkman imkansız ve şöyle bi sözde var lol bırakılmaz ara verilir...
7 yıl lol oynasam hayata süresiz ara verirdim.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden çok oyunculu Minecraft sunucuları fakir olurdu ama o zamanlarda oynadığım zamanların tadı hala anılarımda..
Lapis lapis diye diye kitleyi bozdular be. Ben bu forumun yöneticisi olsaydım lapisli sunucuları yayından kaldırırdım.
Çünkü insanları robota dönüştürüp zaman israfına sebep oluyor ve bununla kalmayıp kitleyi kolaya alıştırıyorlar.
Adam bir p4 seti gittiği zaman hemen oyundan çıkıyor, küfrediyor hemen pes ediyor.
Eskiden böyle miydi be insan hırs yapardı daha iyi olmak için nerdeee o eski zamanlar..

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Bunca yıldır Minecraft camiasının içerisindeyim, bir türlü sevemedim bu oyunu oynamayı. Yönetmek çok daha zevkli oluyor.