Minecraft Nasıl Zorluk Sabitlenir ? [1.8+]

LG-Anılcan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar !
Bugün 1.8 sürümünün ve snapshotlarda bulunan sabit zorluk belirleme nasıl yapılır onu anlatacağım . Ama 1.7 - 1.7.10 arası sürümler çalışmaz .

İlk olarak 1.8 veya 1.8.1 ile oyuna giriş yapıyoruz . Dünya oluşturuyoruz veya var olan bir dünyaya giriyoruz . ESC tuşuna basıp oyunu durduruyoruz . Orada " Ayarlar " kısmına tıklıyoruz ve sağ üst kısıma bakıyoruz . Orada " Zorluk : Barışçıl (Örnek verdim) " yazıyor ve yanında kilit işareti var . Siz o kilit işaretine tıklayın ve sizden onay bekler . Kabul ederseniz asla zorluğu değiştiremezsiniz . Hemde oyunu Türkçe oynarsanız biraz daha iyi olabilir .

Yakında videolu anlatımı olacaktır . Eğer sizin rehber videonuz varsa bana özel mesaj ile yollayın uygun bulursam konuya eklerim :)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir konu açarak bence moderatör olma şansın düşer, fazla belli ediyorsun amacını.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
böyle ufak bi ayrıntı için konu açmak çok saçma
bütün bilgileri bi konu altında toplasan daha iyi olur

@JusticeWhipsSs hacı sen yetkiliyken bu kadar aktifmiydin ya :D

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ya abi boş işler :) Ortamı görünce sıkılır bırakmak isterseniz. İlk zamanlar yükselmek için full çalışırsin sonra kimse çalışmaz tum yük sana biner yorulur sıkılırsin :) Cidden o kadar önemli birsey değil djdj :) Ve uyarısı olan öncede alınmayacak diyordu 3 uyarı ile yönetici oldum.[DOUBLEPOST=1422427725,1422427616][/DOUBLEPOST]Edit olarak: Herseye baksalardi. Ayın üyesi,15 uyarısı olan sınırsız banlama,kavgaya karışan herkes banlanicak deyip sonradan üye azalisi yüzünden korkup kapatiyorlar. Ama bu farklı
Bu yüzden moderatör olmayacak*
Olamayacak zaten*
Başvurusu saniyeler içerisinde R.I.P.*

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
9000+ işlem yaptım la :) Dönemin yıldiziydim o zamanlar hih :)[DOUBLEPOST=1422427957,1422427909][/DOUBLEPOST]
Banadediysemn meraklısı değilim :) Yaptigim her başvuru gıcık olduklarını bildiğim için bana Sakasina yapıyorum :)
bence şu an daha aktifsin :D
her konuda seni görüyorum neyseki profil resmin durumu kurtarıyor :D

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Menüde zaten kilidi görenler hemen anlar.

18+ :(