Minecraft.net den premium aldım 7 gün oldu hala yok !

BerkayS00

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadşlar başlıkta görülüen durum budur e-mailime falan faturası geldi ve karttanda parayı çekmişler ama hala ortada pre yok...

• Beğen
Reactions: DIO

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
bunu buraya değil Mojang'a söylemelisin Destek ile bildir bunu

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son zamanlarda bu sorunla ilgili çok fazla konu açıldı.Eski konulara göz at,olmadıysa mojanga bildir @LordTs `nin dediği gibi

BerkayS00

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
peki bana bir metin yazabilirmisiniz ? mojanga atmam için

ImexI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
I bought an account 7 days ago on offical Minecraft site (so minecraft.net). But i'm waitin' it still. Can someone help me?
7 gün önce orijinal Minecraft sitesi üzerinden bir hesap aldım (yani minecraft.net). Ama hala bekliyorum. Birileri bana yardım edebilir mi?

• Beğen
Reactions: DIO

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
I bought Number of Mojang Minecraft premium account with a credit card, but I did not come to me still a premium account was 7 days of supply would need to be made on this issue. Bunu göndere bilirsin :D bkz.Google Translate

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft'tan giriş yapmayı denedin mi ?
Minecraft Store'a girince artık aldığını göstermiyor. Bi giriş yapmayı dene. bi bak bakalım log-in olacakmı.
bendede var premium ama store'a girince almamışım diye görünüyor :D

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
I bought Number of Mojang Minecraft premium account with a credit card, but I did not come to me still a premium account was 7 days of supply would need to be made on this issue. Bunu göndere bilirsin :D bkz.Google Translate
Hatalı çevirmiş. :D
Bence böyle olursa daha iyi olur;
I upgrade my account to premium 7 days ago. My money is taken already. But my account still not a premium. What ** i supposed to do? Please help me about this.
Yıldızlı yerde a-m harfleri bitişik yazılmıştır ancak sansür geliyor öyle yazınca.*

ImexI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yabancılarla konuşuyorum her gün ve onlar "still"'i sona ekliyorlar.

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft'tan giriş yapmayı denedin mi ?
Minecraft Store'a girince artık aldığını göstermiyor. Bi giriş yapmayı dene. bi bak bakalım log-in olacakmı.
bendede var premium ama store'a girince almamışım diye görünüyor :D
camon gift kod ile almada sorun varmı çabukmu preni alıyon ?

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
I bought a minecraft account at minecraft.net. I buy with my credit card. But my minecraft account is not premium. Can you help me ?[DOUBLEPOST=1434984484,1434984414][/DOUBLEPOST]
camon gift kod ile almada sorun varmı çabukmu preni alıyon ?
Evet. Gift code ile alınca direk hesabıma geldi bende kullandım. Ama 2. hesap açman gerekli. Çünkü 1. hesaptan alıp oradan kullanamıyorsun maalesef. Adı üzerinde. Hediye kodu.
Sorun falan yok. 16 haziranda aldım. yeni yani daha. Çabucak kod geliyor sende reedem yapıyosun. bu kadar :) yardım ettiysem ne mutlu bana :)

Son düzenleme:

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bunuda dene: I'** buy a minecraft account at minecraft.net. I buy with my credit card. But my account not premium. Are you can help me ?[DOUBLEPOST=1434984484,1434984414][/DOUBLEPOST]
Evet. Gift code ile alınca direk hesabıma geldi bende kullandım. Ama 2. hesap açman gerekli. Çünkü 1. hesaptan alıp oradan kullanamıyorsun maalesef. Adı üzerinde. Hediye kodu.
Sorun falan yok. 16 haziranda aldım. yeni yani daha. Çabucak kod geliyor sende reedem yapıyosun. bu kadar :) yardım ettiysem ne mutlu bana
I'em yazmışsın engellemiş :D