Yardım Minecraft.net sitesinden oyunu aldım fakat hata verdi ama paramı çekti

minikoyuncu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
dediğim gibi minecraft'ın orjinal sitesinden oyunu aldım ardından kredi kartı bilgileriniz yanlıştır dedi ve hata verdi ama paramı çekti, 2 kez ticket attım ama Win 10 sürümü ile ilgili sanıp alakasız mesajlar atmışlar(türkçe yazmadım yanlış anlamayın). tekrar çekmeyi denemedim çünkü bir daha para çekmesinden korkuyorum, şu an paramı kurtarabilirmiyim veya oyunu bir şekilde alabilirmiyim ? yardımcı olursanız sevinirim

Not : İninal kart değil

Nedemekkio

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Minecraftla senin aranda yasanmis bir olay.
daha aciklayici bir ticket olustur windows 10 versiyonuyla olmadigini anlat kart ekstreni de paylas parayi cektigine kanit olarak buradan sana kimse yardimci olamaz
dediğim gibi minecraft'ın orjinal sitesinden oyunu aldım ardından kredi kartı bilgileriniz yanlıştır dedi ve hata verdi ama paramı çekti, 2 kez ticket attım ama Win 10 sürümü ile ilgili sanıp alakasız mesajlar atmışlar(türkçe yazmadım yanlış anlamayın). tekrar çekmeyi denemedim çünkü bir daha para çekmesinden korkuyorum, şu an paramı kurtarabilirmiyim veya oyunu bir şekilde alabilirmiyim ? yardımcı olursanız sevinirim

Not : İninal kart değil

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Konuyu çözüldü olarak değiştirebilirsin.