zepra4848

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft onlinede ev arsa nasıl alınıyor bir şeyler okudum evin köşesine gidip bir şeyler yazıyormuşuz /bişeyler isim isim yazıyomuşuz yardımcı olabilirmisiniz nasıl arsa alınıyor önce arsamısızı almadan önce bloklarla çevirip evin köşesinemi gitmemiz lazım imiş evin köşesinde birşeyler yazıp tabelayada bişeyler yazıyomuşuz bu kodlarla ilgili yadımcı olursanız sevinirim ama açıklayıcı bir anlatım yapabilirmisiniz.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Genelde serverlerde duyuru olarak kod yazar yada bilgi kısmında ama ben sana yazim :)
1) /plotme auto - /p auto - Türkçe ise genelde bu olur --> /p oto -- /p otomatik sana rastgele arsa verir.
2) /p claim - /plotme claim bunlar üstünde durduun arsayı almanı sağlar ( boşsa )
Not: Tüm kodları görmek için kısayoldan /p -- /plotme yazarsın hepsi olur biter :)

Survival diyorsan mutlaka spawnda anlatırlar

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Genelde serverlerde duyuru olarak kod yazar yada bilgi kısmında ama ben sana yazim :)
1) /plotme auto - /p auto - Türkçe ise genelde bu olur --> /p oto -- /p otomatik sana rastgele arsa verir.
2) /p claim - /plotme claim bunlar üstünde durduun arsayı almanı sağlar ( boşsa )
Not: Tüm kodları görmek için kısayoldan /p -- /plotme yazarsın hepsi olur biter :)

Survival diyorsan mutlaka spawnda anlatırlar
Ayrıca bazı Türk sunucularında /p komudu engelli.
/arsa al
komudunu denemeyi unutma.