Minecraft oyunda yeni fizikler (tek komut bloğu)

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
harika, yararlı, süper!

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten güzel fakat keşke bunu yaparkenki sürecini videoya alsaydin [hizli çekmide] senin yaptiğina inanmayan şüpeci arkadaşlarimiz olabilir :D

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok çok başarılı. Şu slimeblok olayını nasıl yaptın bi onu tahmin edemedim.
Edit: Ya da dur kodları inceleyim :D

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok çok başarılı. Şu slimeblok olayını nasıl yaptın bi onu tahmin edemedim.
Edit: Ya da dur kodları inceleyim :D
Oyunucunun etrafındaki blokları her tick'te incliyor eğer slimeblock varsa scoruna 1 ekliyor daha sonra o scoru 1 olan kişi zıpladığında altına 1 tane barrier koyuyor ve tekrar zıpladığında 2 blok altındaki barrieri silip altına bir tane barrier koyuyor mantığı tam olarak bu olmaya bilir belki ama buna yakın bir şeylerdir..[DOUBLEPOST=1431251779,1431251737][/DOUBLEPOST]
Güzel çalışma olmuş. Pastebin türk telekom'da yasaklanmış gözüküyor bende?
ZenMate kullan veya DNS'ni değiştir..

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Oyunucunun etrafındaki blokları her tick'te incliyor eğer slimeblock varsa scoruna 1 ekliyor daha sonra o scoru 1 olan kişi zıpladığında altına 1 tane barrier koyuyor ve tekrar zıpladığında 2 blok altındaki barrieri silip altına bir tane barrier koyuyor mantığı tam olarak bu olmaya bilir belki ama buna yakın bir şeylerdir..[DOUBLEPOST=1431251779,1431251737][/DOUBLEPOST]
ZenMate kullan veya DNS'ni değiştir..
Aslında yarısına kadar doğru Oyunucunun etrafındaki blokları her tick'te incliyor eğer slimeblock varsa scoruna 1 ekliyor daha sonra o scoru 1 olan kişi zıpladığında altına 1 tane barrier koyuyor ve bir armorstand summonlıyor. Eğer 1 blok yakınındaysak scorunu 1 yapıyor. Uzaklaşırsak scoru azalıyor ve bulunduğu bloğu hava yapıp kendini öldürüyor :D[DOUBLEPOST=1431252005][/DOUBLEPOST]Hepinize teşekkürler arkadaşlar; fikirlere açığım eğer aklınıza güzel bir fikir gelirse mesaj atın yapmaya çalışacağım

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında yarısına kadar doğru Oyunucunun etrafındaki blokları her tick'te incliyor eğer slimeblock varsa scoruna 1 ekliyor daha sonra o scoru 1 olan kişi zıpladığında altına 1 tane barrier koyuyor ve bir armorstand summonlıyor. Eğer 1 blok yakınındaysak scorunu 1 yapıyor. Uzaklaşırsak scoru azalıyor ve bulunduğu bloğu hava yapıp kendini öldürüyor :D
Cani :p ArmorStand'ler ölümsüzdür..
Ayrıca mantığının yarısı bilmişim buda iyi sayılır :D (Sistemi hiç denemedim sadece videoya baktım..)

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Süper ama bunu yabancılarda yapmış olabilir sadece Youtube kanalı kısmını değiştiimis olabilir sin ama çok güzel ellerine sağlık

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi