Minecraft play store ......

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar Yİlbasina bir server yetistiriyorum skyblock server +olarak creative de ekleyebilirim,asil konu su. Ben mc serverime ozel googleplay den indirilebilen ve indirdikten sonra kullaniciadi sifre ile giris yapilip oyun icinde MEsajlasma para gonderme vb normal oyuncu kodlarininda çalışacağı bir uygulama yaptirmak istiyorum .bir uygulama var ama her servere girebiliyor. Ben kendi serverime ozel gelistirilmis bir playstoreden indirilebilen Ucretli program yapabilecek birisini ariyorum. Mesajdan bana ulasip telefonda konusucagim daha detayli

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dikodoksit

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eh, yapabilirsin :D? Cordova aracılığıyla web uygulamanı Android uygulamasına ya da IOS uygulamasına çevirip yayınlayabilirsin. Bunun dışında da aynı işlemi yapmak için birçok yöntem mevcut tabi.

Edit:
IOS'a çevirmek için OS X işletim sistemi kullanman gerek.

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eh, yapabilirsin :D? Cordova aracılığıyla web uygulamanı Android uygulamasına ya da IOS uygulamasına çevirip yayınlayabilirsin. Bunun dışında da aynı işlemi yapmak için birçok yöntem mevcut tabi.
Web uygulamamda yok hocam anlamiyorum o isten

dikodoksit

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Web uygulamamda yok hocam anlamiyorum o isten

Web uygulamasından kastım web sitesi. Eğer web sitende oyun içi mesajları görme/mesajlaşma, para gönderme vs. kullanabiliyorsan, aynı web sitesini Android için uygulama haline çevirebilirsin kodlarla çok oynaşmadan ve yayınlayabilirsin.

Ya da yepyeni bir uygulama yapıp veritabanınla entegre edip paylaşırsın.

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kolay bi script tasarimsiz max 6 sattimi alir WebSend plugini isiyle biter

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi