Minecraft Plugin Tanıtımları: Status Sign

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

signbot.gif

Minecraft Plugin Tanıtımları: Status Sign

Merhaba değerli Forum Gamer üyeleri! Bugün sizlere "Status Sign" Pluginini tanıtacağım. Status Sign plugini sunucunuz içerisinde kolay bir şekilde yetkili listesi hazırlayabileceğiniz, çevrimiçi ve çevrimdışı durumlarını gösteren bir eklenti. Plugin başka dosyalarla çakışmaz, kullanımı basit ve sade bir teması olan sadece gösteriş ve tema amaçlı kullanabileceğiniz bir plugindir. Herhangi bir ek plugin istemez gerekli olan tek şey sadece tek tıkla dosyayı indirmektir. Başlamadan önce elinize bir çay, kahve vb. içecek alabilirsiniz, zihninizi hiç yormayacak olan plugini tanıtmaya başlayalım öyleyse, siz ne dersiniz?

Nasıl Kullanılır?

Öncelikle tarayıcınız üzerinden "Status Sign" yazarak aratın. Daha sonra ise karşınıza gelen dosyayı indirin, indirme işlemi tamamlandıktan yapacağınız işlem şu şekilde olmalıdır : Server (Sunucu Dosyanız) / Plugins dosyasının içerisine atmanız yeterli olacaktır.
Şimdi gelelim nasıl kullanıldığına.

png.png

Config dosyasını bu şekilde basit bir kullanım ile türkçeleştirebilirsiniz. Oyun içerisinde herhangi bir objeye tabela koyarak üzerine "[status]" yazıp alt satıra da oyun içerisinde ki isminizi yazmanız yeterli olucaktır. Renk olaylarını config dosyası içerisinden ayarlayabilirsiniz. Renk kodları için herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmadan direk olarak "İngilizce" biçimde renk ismini yazarsanız işlem başarıyla gerçekleşicektir.
Status Sign pluginin oyun içerisinde ekstra bir komutu yoktur. Sadece türkçeleştirmek amacıyla "Config" dosyasını kurcalayabilirsiniz.

Oyun İçerisinden Bir Görüntü:

2018-12-29_16.23.43.png

Son olarak Skript ile daha da hoş bir plugin haline getirebilirsiniz.

easystreet.png

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bencede, Güzel Konu Olmuş. Başarılar.
Bu Arada O Kayan Yazı Sitesi Neydi Ben Unuttum Onu da?