Minecraft Pocket Edition 0.8.0 Alpha Build 2 Türkçe Tanıtım Videosu - MobilOyuncum

Dogac01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar herkesin sabırsızlıkla beklediği 0.8.0 dan zor elde edebileceğiniz görüntüler !!!

Türklerde Sadece ben videoyu çektim lütfen kanalımıza subscribe (abone) olun çünkü pişman olmazsınız...

hemen lafı uzatmadan bu özel videoyu izlemenizi öneriyorum.

Not : BAŞTAKİ KONUŞMA ÇOK GICIĞIMA GİTTİ ÇOK MALCA BİR KONUŞMA OLMUŞ KALDIRAMIYORUM DA LÜTFEN KUSURUMA BAKMAYIN SONRAKİ VİDEOLARDA ÖYLE BİR ŞEY SÖZ KONUSU BİLE DEĞİL, :(

Son düzenleme:

Dogac01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sende ipad mini vardı n'oldu ona
EDIT: Kanalları birleştirelim bendeki 15-20 abone kayar sana en az

iPad mini hala var fakat 0.8.0 beta sadece androidde var şu anda onu elde etmek içinde tester olmak gerek. iPad mini ile çektim :)

Şu anlık gerek yok çünkü sendekilerin çoğu/geneli yabancı :D

Tek Varlığım iPad Mini'den Tapatalk Uygulaması İle Gönderilemedi.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
iPad mini hala var fakat 0.8.0 beta sadece androidde var şu anda onu elde etmek içinde tester olmak gerek. iPad mini ile çektim :)

Şu anlık gerek yok çünkü sendekilerin çoğu/geneli yabancı :D

Neyse yeni kanalında başarılar dilerim sana :) Aslında önün açık geleceğin JackFrostMiner ı :) Android tablet mi aldın onun için :S

Dogac01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neyse yeni kanalında başarılar dilerim sana :) Aslında önün açık geleceğin JackFrostMiner ı :) Android tablet mi aldın onun için :S
Yok be ne onun için ilk android tabletim vardı reedpad 3 sonra ipad hediye geldi hiç beklemediğim anda. Keşke sırf onun için alacak param olsa. İnşallah jackfrostminer a doğru ilerlerim.

gariban12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
0.8.0 ın betası Bugları tespit edenler kullanıyo şu an benle doğac da var wollark da da var

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yükletmeyin Build 4'ü lan bana :D