Minecraft Pocket Edition 0.8.2 [Amazon Fire TV Edition] Değişim Listesi

emreovus33

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Pocket Edition sürümü sadece Amazon Fire TV isimli bir oyun konsolu için yapılmış özel bir sürümdür. Daha Android ve iOS için çıkmamıştır ve sadece Amazın Fire TV'de bulunmaktadır. Sıradaki Android/iOS sürümü 0.8.2[Android/iOS Edition) olacaktır.

0.8.2 Amazon Fire TV Edition
2 Nisan 2014

- Amazon Fire TV'nin ilk Minecraft sürümüdür.
- Amazon Fire TV Joystick'i için destek eklendi.
- Joystick Yönetimi için seçenek eklendi.
- Seçenek ve ayar oranı azaltıldı.

Sıradaki üzerinde çalışılan sürümler:
0.8.2 (Android/iOS Edition)
0.8.3
0.9.0 Alpha Build 1

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım bu sürümleri hiç duymadım. Kaynak belirtir misin?
Ne resmi twitter adresinde ne de upcoming pe'de böyle bir duyuru yok?
Upcoming pe'de sıra 0.9.0'dan başlıyor: http://minecraft.gamepedia.com/Pocket_Edition_upcoming_features

Üstelik AndroidOS'lara atılan tweet'e göre yarın alpha build 1 çıkacak. (Kaynak: Johan Bernhardsson Son Tweet)

emreovus33

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım bu sürümleri hiç duymadım. Kaynak belirtir misin?
Ne resmi twitter adresinde ne de upcoming pe'de böyle bir duyuru yok?
Upcoming pe'de sıra 0.9.0'dan başlıyor: http://minecraft.gamepedia.com/Pocket_Edition_upcoming_features

Üstelik AndroidOS'lara atılan tweet'e göre yarın alpha build 1 çıkacak. (Kaynak: Johan Bernhardsson Son Tweet)
Minecraft wiki'deki değişim listesinin çevirisini yaptım sadece. Ve gelecek sürümlerde tahmini.

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft wiki'deki değişim listesinin çevirisini yaptım sadece. Ve gelecek sürümlerde tahmini.

Gelecek sürümlerin tahmini olmasına gerek yok, yukarıda verdiğim linkten bakabilirsiniz.
Ayrıca Amazon Fire TV Edition, Xbox 360 ve PE gibi ayrı bir platforma çıkış yapacak sanırım. :)