Minecraft Pocket Edition Nedir ?

4trestt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
8 Ekim, 2011'de uyumlu tüm cihazlar Android Market'te çıkmıştır. iOS versiyonu ise 17 Kasım 2011'de çıkmıştır. Bu versiyon oyunun yaratıcı bir şekilde blokları kırıp-inşa etmesine ve hayatta kalma özellikleri üzerine yoğunlaşmıştır ve PC versiyonunda özelliklerin tümünü içermemektedir. Bu versiyon ayrıca kablosuz ağ üzerinden multiplayer oynama imkanı sağlar. Periyodik olarak çıkarılan güncellemeler ise bu versiyon ile PC versiyonu arasındaki fark kapatılmaya çalışılmaktadır.
Oyundan birkaç kare;

Minecraft PE hakkında görüşlerinizi , eleştirilerinizi ve sorularınızı bu başlık altından ifade edebilirsiniz.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Tek bir soru sorcam:0.7.0 da redstone serisi gelecek mi tahmin :D

lesema26

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servere giriş için ne yapmamız gerekiyor 0.7 de serverler geldimi serverler benim ilgimi çekiyor bununlarla ilgili açıklama yapabilirmisin

4trestt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Servere giriş için ne yapmamız gerekiyor 0.7 de serverler geldimi serverler benim ilgimi çekiyor bununlarla ilgili açıklama yapabilirmisin

En yakın zamanda Pocket Edition forumunu düzenleyeceğim az kaldı...

Turancan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardesim ben serverlere giremiyorum nasıl halledecem

L

LifeTaker

Ziyaretçi
sw ye/kayit olman gerekir kuruccuya mojang adini vereceksin oda davet edecek iyi forumlar/:)

4trestt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen yardım içerikli konularınızı veya mesajlarınızı bu bölümden yapınız.

gariban12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kimin kurdugunu nereden bilrcegiz ? Ayrica bnim mojangdan premium hesabim var bununla pocket editiona girsem play on realm kisminda serverler gozukur mu ?

Heroata

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimin kurdugunu nereden bilrcegiz ? Ayrica bnim mojangdan premium hesabim var bununla pocket editiona girsem play on realm kisminda serverler gozukur mu ?
Onun icin bir realms serverine davet edilmrlisin

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi