• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam
  • Bir Youtube kanalınız var ve kanalınızın tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? Bizimle bu linkten iletişime geçin, size sponsor olalım!

Minecraft Pre Hesap Satılan Site Varmı ?

Lunniare

Tatsuro Yamashita
Xbox
ByLike77
Steam
kkemaru
Minecraft
kkemaru
" https://minecraft.net/tr-tr/store/ " Bu site de Java sürümünü satın alabilrsin. Orijinal sitesinden alıyorsun yani, başka bir yeri önermiyorum.
Java sürümünü aldığın zaman ayrıca windows 10 sürümünu bedava bir şekilde oynayabiliyorsun.

Premium hesap satmıyor fakat hesabını premium yapıyor. Bu da çok önemli bir şeydir. Satın aldığın premium hesap kalıcı değildir fakat hesabına satın aldığın premium kalıcıdır.
Ayriyetten oynamak için değil de o siteden alıp başka yerlerde satışa çıkarmayı düşünüyorsan tavsiye etmiyorum. Hoş değil.

ArdaRuzgar

ATATURK
minecraft.net den almanı öneririm fakat farklı yabancı alt sitelerindende alabilirsin.

mrbulut123

Demir Madencisi
Xbox
HasanBulutKurt
Steam
HasanBulutKurt
Ruh Hali
Minecraft
BomberBulut
Tek güvenilir site Minecraft.Net.
Diğer siteler yüksek ihtimalle kazıklıyor.
Kesinlikle orjinal sitesinden başka bir siteden almamalısın

turkler

Kızıltaş Madencisi
Steam
TurklerRS
Ruh Hali
Minecraft
TurklerRS
Eğer reddit kullanıyorsan ve azıcık ingilizcen varsa, /r/GiftOfGames'den bir gift code dilenmeni öneririm. Ben de kendi premium hesabımı oradan istedim, gerçekten iyi insanlar var, belki biri verebilir.