Yardım Minecraft premium çalındı yardım edin !!!!!!

Sprithai

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yeni adlığım pre çalındı düşünuyormusun acil yardım lazım paypal ödeme numaram duruyor acill yardım

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
eğer normal sitesinden aldıysan e-postandan kurtarabilirsin

peRfeKt

bruh moment
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Eğer minecraft orjinal sitesinden almadıysan tabii çalınır. Benim arkadaşın başına geldi.

Sprithai

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Bunu duyduğumuza üzüldük. Bazı olaylarda, gizliliği ifşa edilmiş hesaplardan ziyade, genellikler basit bir giriş sorunudur

İlk önce, şifrenizi değiştirmeyi deneyin. Giriş yaptığınız her şey den (web sayfası, oyun başlatıcısı) çıkış yapın, sonra eğer şifrenizi değiştirebilmişseniz, tekrar giriş yapmayı deneyin. Eğer eposta yerine kullanıcı adı ile girilen eski bir Minecraft hesabınız varsa, şifrenizi sıfırladıktan sonra, daha yeni olan Mojang hesabı formatına taşımalısınız.

Eğer Mojang hesabın varsa, sahip olduğun başka bir eposta adresi ile giriş yapmayı deneyebilirsin.

Eğer eposta adresinizi ya da kullanıcı adınızı kullanmak konusunda emin değilseniz, Minecraft hesap tipleri başlığına göz atabilirsiniz.

Eğer birkaç dakika içinde şifre sıfırlama postaları almıyorsanız, ya da hesabınızın gizliliğinin kesinlikle ifşa edildiğini düşünüyorsanız, işlem kimliğinizi ya da hediye kodunuzu bulun ve müşteri desteği ile iletişime geçin.

Eğer hesabınız minecraft.net, Minecraft edu ve oyunun kodu değilse, harici sitelerden (minecraftalhemensimdibekleme com vb...) alındıysa maalesef Mojang Destek size yardım etmez.

Ancak hesabınız tamamen yasalsa destekle görüşebilirsiniz:

KarışıkTost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
minecraft.net ten başka bir siteden aldıysan o premiumun çalınmama ihtimali yok zaten

Sprithai

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Üstteki arkadaşların dediği gibi orijinal sitesinden almadıysan Mojang size destek vermez. E-postası duruyorsa kurtarmayı deneyebilirsin diyeceğim de taşınmış diyorsun. Hangi siteden aldıysan o sitenin yetkilileri ile iletişime geçebilirsin. Belki yeni bir hesap sağlayabilirler.

Vearthx

“Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez.”
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben zamanında retail kod ile 14 liraya almıştım ve kendi mojang hesabıma bağladım.

Bir ara çalınmış haberim yok ve gidip destek mesajı atarak çok rahat bir şekilde hesabımı geri almayı başardım.

1 dolara falan satılan çalıntı hesaplardan almışsan ve gitmişse soğuk suyun faydalı oldugunu duydum