Minecraft Premium Hangi Siteden Alınmalı?

EchoMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Minecraft premium alacağım fakat en fazla 15 TL'ye alabilirim. Hangi siteden almalıyım? Pre Dünyam'ı düşünüyorum. Güvenilir mi?

Lenient

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojang dışında hiçbir siteye güvenme. Bazı premium siteler içinde çok iyi diyorlardı ancak site kapanınca premium falan ortada kalmadı.

Son düzenleme:

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
Minecraft.net dışında hiçbir siteden almanızı önermem. Her ne kadar bazıları ''güvenilir'' birkaç site var dese de.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premium satan tek site minecraft.net yani oyunun kendi sitesidir, diğerleri çakma, çalıntı hesap satıyor.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
minecraft.net'ten alınmalı tabi.
Windows 10 kullanıyorsan Windows Store'dan Windows 10 sürümünü de alabilirsin de çöp o önermem.

MikailEmreHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım Bu Site Benim Sitem Güvenebilirsin 6₺ Banı Varsa Yeni Hesap Şifreyi Değiştirdiğinde Çalkınırsa Yeni Hesap Sadece E-Posta Değişmiyor Skype: mikailemreergun Facebook: Mikail Emre Ergün

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Arkadaşım Bu Site Benim Sitem Güvenebilirsin 6₺ Banı Varsa Yeni Hesap Şifreyi Değiştirdiğinde Çalkınırsa Yeni Hesap Sadece E-Posta Değişmiyor Skype: mikailemreergun Facebook: Mikail Emre Ergün

Host ücretsiz, domain ücretsiz. Bu tür sitelere girmek bile hatadır.

Arkadaş bütçesini söylemiş minecraft.net'i oda biliyordur zaten.
Ben minecraft.net'ten aldım, eğer paran var ise sanada ordan almanı öneririm fakat konuda dediğin gibi 15 tl ile almak istiyorsan batigame.com'u önerebilirim.
Siteden herhangi bir ürün almadım öncelikle onu söyleyeyim. şu an stokta yok fakat gelince Elmas paket alabilirsin 15 tl'ye.

EchoMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Host ücretsiz, domain ücretsiz. Bu tür sitelere girmek bile hatadır.

Arkadaş bütçesini söylemiş minecraft.net'i oda biliyordur zaten.
Ben minecraft.net'ten aldım, eğer paran var ise sanada ordan almanı öneririm fakat konuda dediğin gibi 15 tl ile almak istiyorsan batigame.com'u önerebilirim.
Siteden herhangi bir ürün almadım öncelikle onu söyleyeyim. şu an stokta yok fakat gelince Elmas paket alabilirsin 15 tl'ye.
Peki neden batigame.com'u öneriyorsunuz?

EchoMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu siteden altın paket aldım. https://*****************
Biliyorum çok güvenilir değil fakat ininalde para vardı imkanım olsa çekerdim ama şansımı denemek istedim ve aldım. şu an sorunsuz. Daha 2 saat oldu. Biri videosunu çekmiş 6 aydır kullanıyorum diyor. Sponsor olduğundan da olabilir bilmiyorum. Sizce sorun olur mu? Ayrıca kullanıcı adımı değiştirdim.

Nutroxxtr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten aldım sizce sorun olur mu diye soruyorum.

Hayır bir sorun çıkarsa direk batıhost erkan abiye ticket at en geç 2 iş günü içerisinde yanıtlanır.
Ve parayı verdiğiniz sürece bir sıkıntı çıkmaz ben yaklaşık 4 aydır premium parasını batıhost'tan
satın alıyorum. Ve hiçbir sorunum çıkmadı. Parasını verdiğin sürece bir sıkıntı çıkacağını sanmam.
Ama yinede güvenilir falan demiyeyim. İlerde site kapanırsa zarara girebilirsin. En güvenilir satış
noktası Minecraft.net yani resmi satış sitesidir. Ki hiçbir şekilde kapanmaz ve zarara girmessin.
Fiyatlar pahalı olsada başka site önermem asla ve asla seni zarara uğratmaz minecraft.net

EchoMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır bir sorun çıkarsa direk batıhost erkan abiye ticket at en geç 2 iş günü içerisinde yanıtlanır.
Ve parayı verdiğiniz sürece bir sıkıntı çıkmaz ben yaklaşık 4 aydır premium parasını batıhost'tan
satın alıyorum. Ve hiçbir sorunum çıkmadı. Parasını verdiğin sürece bir sıkıntı çıkacağını sanmam.
Ama yinede güvenilir falan demiyeyim. İlerde site kapanırsa zarara girebilirsin. En güvenilir satış
noktası Minecraft.net yani resmi satış sitesidir. Ki hiçbir şekilde kapanmaz ve zarara girmessin.
Fiyatlar pahalı olsada başka site önermem asla ve asla seni zarara uğratmaz minecraft.net
Ben batihosttan almadım. Ucuz minecrafttan aldım. Yanlış anladınız.