Minecraft Premium Satın Alacağım

Lykia16

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Minecraft'ı premium alacağım. Uzun süredir crackli oynuyordum. Ve artık laglardan, skin yapamamaktan sıkıldım ve premium satın alacağım ama sizden skinimi yapabileceğim, ismimi değiştirebileceğim ve uygun fiyatlı bir site önermenizi istiyorum ben bir tane buldum linkini atıyorum umarım yasak değildir ilk konum kusura bakmayın.
Link atamıyormuşuz arkadaşlar bulduğum sitenin ismini yazıyorum:Minecraft ity
Evet bu sitedeki 21.90 TL 'lik paketi almak istiyorum sizce bu site güvenilir mi ? ve ya daha uygun fiyatlı istediğim kriterlere uygun bir site önerebilirmisiniz ?

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ha kredi kartım falan yok dersen alternatifler var level.tr maxigame.org gibi...

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sitede neden yasaklı sence.Çünkü dolandırıcı bir site o oradan alma hesabın silinir.Seninle birlikte o hesabın şifresine sahip olan 10larca kişi olur en iyisi maxigame den yada minecraft net den al. 55TL Olan şeyi 20 TL ye satmak sencede saçma değilmi dolandırıcı onlar.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oldu Canım.Onlar en faza 2-3 Ay Dayanıyor Sonra Şifresi Değiştiriliyor.Sen 21 TL ye Al onu 3-4 Ay Sonra Bana Gelip "Abi Tamam Sen Haklıydın" Deme Ozaman.

UstaUser

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle oradan satın alım yapmayın, daha önce birçok kişi mağdur oldu. Tavsiye etmiyorum, sonra siz çekersiniz.

30 lira daha biriktirip Minecraft.net üzerinden GERÇEK bir hesap alın :).

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kesinlikle oradan satın alım yapmayın, daha önce birçok kişi mağdur oldu. Tavsiye etmiyorum, sonra siz çekersiniz.

30 lira daha biriktirip Minecraft.net üzerinden GERÇEK bir hesap alın :).
30 Lira Değil 56.37 KR

JannGO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kanka ben resmi sitesinden aldım premium hesap artık kullanmıyorum 25 tllik steam cüzdan kodu gönderirsen veririm[DOUBLEPOST=1428087394,1428087292][/DOUBLEPOST]resmi sitesinden premıum hesap aldım artık kullanmıyorum mesaj atarsan uygun fiyata veririm

RazAssassin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Diğer siteler yine çalıntıda olsa hesap veriyor.Minecraft ity hiç vermiyor.Dolandırılan arkadaşlarım oldu.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 kere Minecraft.net'ten premium aldım ,şuana kadar bir problem yaşamadım . Minecraft.net'ten başka yerden alma dolandırılırsın.