Minecraft Premium

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar benim Minecraft premium hesaba ihtiyacım var. Minecraft'ın orijinal sitesinde 110 115 TL felan ben bir öğrenci olduğum için bütçem yetmiyor Bazı premium satan sitelere baktım. Güvenilir mi hiç bilmiyorum çoğu güvenilir diyor bide size sormak istedim. Önereceğiniz siteler varmı?

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güvenilir olması imkansız çünkü mojangdan başka kimse hesap oluşturamaz

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zamanında bu oyun 60 TL'di 110 TL oldu mu o kadar ya

Son düzenleme:

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
güvenli değil + bu oyns o ksfsr psrs verilmez

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
'Kesinlikle' güvensiz. Bütçe sorununu anlarım ama o vereceğin 100 TL ömür boyu giderken, diğer siteler seni zarara sokar. Eğer çok istiyorsan premium bir hesap, para biriktir resmi siteden al. Emin ol garantisiz sitelere vereceğin 10 TL, gerçek siteye vereceğin 100 TLden kârsız.

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir oyun ömür boyu oynanamaz. Zevkine giriyorsan ucuz almanı tavsiye ederim zaten çoğu site aynı ben wewewe.azeirel.kom(site sansürü var) dan almıştım 15TL ye 2 aydırda sorunsuz kullanıyorum.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir oyun ömür boyu oynanamaz. Zevkine giriyorsan ucuz almanı tavsiye ederim zaten çoğu site aynı ben wewewe.azeirel.kom(site sansürü var) dan almıştım 15TL ye 2 aydırda sorunsuz kullanıyorum.
Skin değiştirebiliyor musun?

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

"Bir oyun ömür boyu oynanamaz."

Yugioh: 12 yıl
Lol: 7 yıl
minecraft: 6 yıl

üçünüde hala severek oynuyorum

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
İlk bilgisayara oturduğumda başladığım oyunlardan birini hala oynuyorum ve oynayacağım. Aynı zamanda o siteler başkalarının hesaplarını satıyor. Başka insanların hesaplarını sanki çalmışsın gibi oluyor ki zaten çoğu geri alıyor. Bir hesapta misafir olarak oynamaktansa, sana ait bir hesap olsun. Ömür boyu dediğim oturup 70 yıl minecraft oynamayacaksın. Ama sonsuza kadar garantisi olacak.

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk bilgisayara oturduğumda başladığım oyunlardan birini hala oynuyorum ve oynayacağım. Aynı zamanda o siteler başkalarının hesaplarını satıyor. Başka insanların hesaplarını sanki çalmışsın gibi oluyor ki zaten çoğu geri alıyor. Bir hesapta misafir olarak oynamaktansa, sana ait bir hesap olsun. Ömür boyu dediğim oturup 70 yıl minecraft oynamayacaksın. Ama sonsuza kadar garantisi olacak.
120tl az bir para değil bana göre ve şahsen ben bu kadar parayı bir oyuna yatıramam yeni bilgisayar dizmiş iken.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
UcuzMinecraft Yaz İnternete :)