Minecraft Quests Görev Plugini Ödülleri Ve Verilicek İtemleri Ayarlayamıyorum.

xEmirhan2701

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben Quests Pluginini Kullanıyorum Ve Yapmaya Çalıştığım Şey Şu; 224 kum ve 160 toprak versin oyuncular bunun karşılığında elmas gümüş altın felan alsın istiyorum bu anlattığım tek 1 npc nin vericeği ödül olucak . Benim Yapamadığım Kısım ise şu ; ben 224 kum ve 160 toprak vermelerini ayarlamaya çalıştığımda bana hata veriyor hata da şu yazıyor " The İtem list and the NPC list are not euqal in size ! " diye bir hata ile karşılaşıyorum bir türlü bu kısmı geçemiyorum ne yapmam gerek npc lere Oyuncuların 2 tane item verebilmeleri için. pluginin dosyalarına baktım nereden yapılıcağını çözemedim bilen varsa lütfen acil yardım edebilirmi ? Eğer derdimi tam anlatamadıysam ve bu işlerden anlayan birisi varsa beni skypeden ekleyip daha detaylı anlatabilirim ekran paylaşıp sorunu gösterebilirim Skype adresim : live:furkangulsen-1

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Bu plugini fazla kullanmıyorum ama sana skript versem olurmu?
PHP:
command /komut:
    trigger:
        if player have a diamond and 10 golden ingot:
            remove a diamond and 10 golden ingot from player
            give 224 sand and 500 gravel named "" to player
            send "&7Görevi tamamladın"
3.,5. ve 6. satırdaki eşyaları istediğin gibi düzenleyebilirsin korkmadan. 3. satır kaç tane eşyası olduğunu kontrol eder. 5. satır oyuncuya eşyaları verecek kod. 6. satır mesaj gönderme.

Son düzenleme: