BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
indir_2.png

untitled-a5150.jpg

Minecraft Rütbe İsimleri

Öncelikle herkese merhaba, bugün sunucularda kullanılabilir rütbe isimleri hakkında yazacağım.

faction.png

Faction sunucuları için rütbe isimleri

Faction sunucularının, genel anlamda uzun ve uğraş vericili bir yapısı vardır. İnsanlar emek vererek hak ettikleri yere gelmek için Lapis alanı gibi alanlarda kasılırlar. Rütbeli sunucular ise, bunu bir adım daha ileri taşıyarak zevkli bir sunucu haline getirirler. Tabii ki bu söylediklerim kişisel düşüncemdir bazı kişiler ise rütbesiz sevebilirler. Fazla uatmadan rütbe isimlerine geçelim:

Oyuncu > Öğrenci > Çırak > Usta > Uzman > Onurlu > Savaşçı > Lider > Kahraman > Kral

survival.png

Survival Sunucuları için rütbe isimleri

Survival sunucuları, para kasma bakımından daha zor olduğu için gereğinden çok daha zor olur. Bu yüzden biraz daha az rütbe bulunmasını tercih ediyorum, tabii ki bunlar benim yine kişisel görüşümdür. Bu bakımdan oyuncular sıkılmazlar, diğer bir yandan ise rütbe geçişlerinin ücretini azaltıp daha fazla rütbe katabilirsiniz. Bu da bir diğer seçenektir. Daha fazla uzatmadan rütbe isimlerini vereyim umarım beğenirsiniz:

Oyuncu > Oduncu > Tarzan > Maceracı > Ormanlar Kralı

skyblock.png

Skyblock sunucular için rütbe isimleri

Skyblock sunucuları, hem para bakımın da hem de kasılma bakımından zor olan sunuculardır. Bana göre en zevkli sunucu türüdür çünkü emek vermeden hiçbir şey yapılmayan sunucu türüdür. Bu sunucu türlerinde genelde ada seviyelerine göre rütbe verildiği için zordur, tabii ki bir aradan sonra gittikçe kolaylaşıyor.

Oyuncu > SkyVillager > SkyWarrior > SkyKingt > SkyLord > SkyKing > SkyGlobal

Evet konumuz buraya kadardır umarım bu rütbe isimleri hoşunuza gitmiştir, eğer bunlar size çok kısa geldiyse ileri dönemler de aklıma geldikçe konuyu güncellemeye çalışırım veya sizin aklınıza bir şey geldikçe aralarına eklemeler yaparsınız. Düşüncelerinizi konunun altına yorum bırakarak belirtiniz.

İyi forumlar.

Son düzenleme:

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bence her sunucunun rütbe isimleri "kendine özgün" olması daha iyidir.

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu güzel ancak yazım yanlışları dolu. Ayrıca her sunucunun rütbe isimlerinin özgün olması daha iyi.

BalonTR

Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Konu güzel ancak yazım yanlışları dolu. Ayrıca her sunucunun rütbe isimlerinin özgün olması daha iyi.
evet yazım yanlışlarını sonradan fark ederek düzenledim ve yukarda da dediğim gibi katılıyorum ben sadece fikir amaçlı açtım herkesinki tabii ki de özgün olmalıdır.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu çok mu gerekli? Yaniii.. Ama sunucu sahipleri, rütbe isimleri bulmak açısından faydalanabilir. @BalonTR sadece tavsiye, örnek vermiş.