Minecraft Şablon Tanıtım/Yardım

ByMuhtarCeo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Üstünde Çalıştığım Minecraft Site Şablonu Sizlere Tanıtmak İsterim Ve Sizlerden Bir Kaç Yardım Talebim Olacaktır. Sitemde Minecrafta Komut Göndermek İstiyorum Mesela Sitemin Otomatik Bir Site Olmasını İstiyorum Fakat O Kadar Fazla Bir Bilgim Yok WebSend İle Oyuna Komut Gönderme Authme İle Siteden Kayıt Olma Gibi vs. Yardımcı Olursanız Sevinirim...

SİTE HAKKINDA RESİMLER

NOT: Arkadaşlar Yardımlarınızı Bekliyorum...

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
MC sunucularının Websend'e gerek duymadan bir komut gönderme ayarı var. RCON.

PHP için bir kütüphane burada bulabilirsiniz.

(1.9 ve üstü için)

LeaderOS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu tür işleri bilgin yoksa asla girişme. Benden sana en büyük tavsiye budur. Nedeni şu bilmeyen kişiler her zaman hata yapar ve web programlamada en küçük hata sunucunun bitmesi demektir. (bu mesaj asla gel benden al ben satış yapayım amacı ile yazılmamıştır)

ByMuhtarCeo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu tür işleri bilgin yoksa asla girişme. Benden sana en büyük tavsiye budur. Nedeni şu bilmeyen kişiler her zaman hata yapar ve web programlamada en küçük hata sunucunun bitmesi demektir. (bu mesaj asla gel benden al ben satış yapayım amacı ile yazılmamıştır)

Anladım Fakat dediğim gibi bilgili Bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim çünkü kendi scriptimi kurmak istiyorum yorumunuz için Teşekkürederim...