Minecraft Satın Almalımıyım?

kralizasyon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.

Uzun süredir Minecraft oynuyorum. Sizce satın almalımıyım? Lisanslı oyun oynamak bana ne kazandırır?

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Valla şöyle diyim görünüşünü değiştirirsin bunu kazandırır :D

Herobrain009

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Satın alırsan birçok avantaj var.Benim Önerim Satın Alman Bende Aldım ve çok iyi (neden böyle hepsini büyük harfle yazdıımı bilmiorum)
Alırsan Premium serverlere girebilirsin ve youtubede ünlü olan çoğu kişinin serveri var ve sende videolarına çıkabilirsin örnek(bende varim)

kralizasyon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Satın alırsan birçok avantaj var.Benim Önerim Satın Alman Bende Aldım ve çok iyi (neden böyle hepsini büyük harfle yazdıımı bilmiorum)
Alırsan Premium serverlere girebilirsin ve youtubede ünlü olan çoğu kişinin serveri var ve sende videolarına çıkabilirsin örnek(bende varim)

Leveltr'den alıcam da ordan alınca hesabım premium oluyor değil mi girebilirim premium serverlera?

Herobrain009

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Leveltr'den alıcam da ordan alınca hesabım premium oluyor değil mi girebilirim premium serverlera?

Onu bilmiyorum ama büyük ihtimal gift kod veriyodur gift kodunu girersin premium olursun.Ben minecraftin sitesinden aldım diğerlerine güvenmedim.[DOUBLEPOST=1371834444,1371834368][/DOUBLEPOST]Premium serverlere girebilirsin*
Onu bilmiyorum ama büyük ihtimal gift kod veriyodur gift kodunu girersin premium olursun.Ben minecraftin sitesinden aldım diğerlerine güvenmedim.

kralizasyon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Onu bilmiyorum ama büyük ihtimal gift kod veriyodur gift kodunu girersin premium olursun.Ben minecraftin sitesinden aldım diğerlerine güvenmedim.[DOUBLEPOST=1371834444,1371834368][/DOUBLEPOST]Premium serverlere girebilirsin*

Kod mu veriyorsunuz diye sordum benim kullanıcı adı ve şifremi istiyolarmış, giriyolarmış hesaba kredi kartı ile satın alıyolarmış. Premium olur değil mi?

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle al bence.Hunger games,mz ve eskiden manyak gibi kasan birçok oyun kasmıyor bile.

Wido

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkdaşaım bende de bir zamanlar premium vardı da ingilizcen olmadıkça server avantajın olsa nolur olmasa nolur türklerle oyna o sana yeter

kaand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gelmişsiniz alıyım mi diyonuz alın kardeşim en güzel serverlara girebiliyorsun cok süper yapıyor herifler şaşa kalırsın
almak çok önemli al ve oyna en iyisi

Wido

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
herkes olumlu yönden bakıyor aga bu bir oyun ama karar alıcının oyun şahane yani buna hayır diyemem ama özellikleri nedir yani herkes diyor her servere girebiliyorsun bukadar mı bunu biliyorum biraz daha açıklayın ki adam alsın ama hevesi varmış gibi almaya ztn

kaand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herkes olumlu yönden bakıyor aga bu bir oyun ama karar alıcının oyun şahane yani buna hayır diyemem ama özellikleri nedir yani herkes diyor her servere girebiliyorsun bukadar mı bunu biliyorum biraz daha açıklayın ki adam alsın ama hevesi varmış gibi almaya ztn

sanki herkezin özel minecraftı varda olumlu yanlarını bilecek :)

Wido

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
işte onu bilenler açıklasın

kralizasyon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Adam haklı beyler açıklayın.

Ben Survival ve Hunger Games oynamaktan sıkıldım. Daha aksiyonlu şeyler arıyorum. Var mıdır bunlar Premium serverlarda ha!?

onur6262

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Var tabi. shotbow.net gir bu siteye bak adamlar tek serverde çok manyak oyunlar yapmışlar.