Minecraft Server GroupManager Sıkıntısı

JustBlower

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben Serverımda group mangerden oyuncya yetkı verdıgım halde o yetkıyı kullanmaıyor mesela - essentials.kit.oyuncu veya - chestcommands.command.open.kit Bunu nasıl Duzeltebılrıım Ne yapamma lazım yetkınız yok diyor?

groups:
Oyuncu:
default: true
permissions:
- chestcommands.command.open.kit.oyuncu
- chestcommands.command.open.kits
Yardımlarınız Bekliyorum

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Birçok sebebi olabilir.
  • Oyuncu o grupta olmayabilir.
  • İlgili kit iznini vermemiş olabilirsiniz.
  • İlgili CC komutunu engelleyen başka bir plugin, script veya sunucu ayarı olabilir.

Üyenin belirtilen gruba ait olması konusunda bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum çünkü default true şeklinde ayar yaptığınız için sunucuya katılan kullanıcılar otomatik olarak o gruba atanacaktır.

Kit izni vermek için, oyun içerisinden sırasıyla şu komutları kullanabilirsiniz:
/mangaddp Oyuncu essentials.kit
/mangaddp Oyuncu essentials.kits.KitAdı

CC plugininin işleyişini engelleyen bir durumu varsa, onu buradan tespit etmemiz zor olabilir.

BurakDaVayne

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
chestcommands.command.open.kits'in sonuna .* getirmeyi deneyin belki olabilir.Tabii böyle olursa tüm kitleri alma yetkisi de gelebilir benim aklıma gelen çözüm bu oldu.

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar ben Serverımda group mangerden oyuncya yetkı verdıgım halde o yetkıyı kullanmaıyor mesela - essentials.kit.oyuncu veya - chestcommands.command.open.kit Bunu nasıl Duzeltebılrıım Ne yapamma lazım yetkınız yok diyor?

groups:
Oyuncu:
default: true
permissions:
- chestcommands.command.open.kit.oyuncu
- chestcommands.command.open.kits
Yardımlarınız Bekliyorum
Nasıl bir hata aldığınızı ve hangi pluginleri kullandığınızı belirtirseniz yardımcı olmaya çalışalım.

HakanAri3

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
aynı sorun bendede oluyor mesela vip+ rolüne /mangaddp vip+ essentials.fly yapıyorum olması lazım ama olmuyor hata fln da vermiyor sürüm 1.15.2