Minecraft Server List Projesi

xF!r3*

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MCSL Nedir?
Minecraft sunucularının yer aldığı, sunucu reklam sistemidir.

Neden MCSL?
Normal olarak sunucu reklamlarını forumlardan alıyoruz, hangi sunucuda kaç kişi var, aktif mi değil mi? gibi bilgileri anlık olarak göremiyoruz. MCSL ile yüzlerce sunucu durumunu bir anda görebileceksiniz. Aynı sistem gametracker veya gamemonitor ile de kullanılabiliniyor fakat bizim yaptığımız sistemde sadece Türk sunucuları sunucular olacaktır herkesin girebilmesi için.

Güncelleme 23.05.2012

Query aktif edilmeden kapasite,oyuncu sayısı alma kodlandı.
Sunucu ekleme aktif edildi.

Denemek için tıklayın.

mygodisagamer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir proje istersen seve seve yardım edebilirim ama reklam yasak olduğundan şu anlık kaldırmak zorundayım. :blase:

xF!r3*

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir proje istersen seve seve yardım edebilirim ama reklam yasak olduğundan şu anlık kaldırmak zorundayım. :blase:

Yardım teklifiniz için teşekkürler, şuanlık tek kişi bitirebilirim gibi gözüküyor basit bir proje olduğu için.
Reklam yerlerini silip resim olarak koydum hepsini.

balldorex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ben 1.8 i indirdim oyun çok kasmakta ve yeni serverlere giriş yapamamaktayım nedenini bilmiyorum bunu nasıl çözebilirim? :(

Arda2002

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
aynısı banada oluyor.lütfen yardım edin :mad::mad:

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belki online mode true yapmak isteyen var :( sadece premiumlar için yapsak olmazmı yani çünkü ben arada öyle yapıcam. (Kn

xF!r3*

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Belki online mode true yapmak isteyen var :( sadece premiumlar için yapsak olmazmı yani çünkü ben arada öyle yapıcam. (Kn
Evet öylede olabilir ama onlinemode kontrolü yapmam için fake player kodlamam gerekecek ilerde yapabilirim belki veya serveri eklerken onlinemode açık mı kapalı mı diye sorabilirim.

sametcagatay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler 5.192.155.219 ben kurdum %100 türk serveridir koş 55 kişilik pvs dir 54 kişi olunca otomatikmen 120 kişi olacaktır günlük 5-12 saat acıktır. koss ewent baslıcak

sametcagatay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler 5.192.155.219 ben kurdum %100 türk serveridir koş 55 kişilik pvs dir 54 kişi olunca otomatikmen 120 kişi olacaktır günlük 5-12 saat acıktır. koss ewent baslıcak
BUDA KUZENİMLE BENİM KURDUĞUM İP :5.127.237.151

bambuschka

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hey bir şey soracam nasıl katılacaz yeniyim de 1.3.1 yükledim nasıl katılırım şimdiden teşekürler

13ceviz13

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
girmeye çalışıom hata veriyo rinternal exception java.net.socketexception connection reset yardım edermisiniz