Yardım Minecraft Server Map Yükleme

bafira55400

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Keyubudan Server Açtım Serverin Kendi Paneli Var Burdan Nasıl Map Yükleyip warpını oluşturabilirim?

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Keyubudan Server Açtım Serverin Kendi Paneli Var Burdan Nasıl Map Yükleyip warpını oluşturabilirim?
Öncelikle merhaba @bafira55400,
Daha önceden keyubu sunucu almadığım için panelini bilmiyorum vds gibi bir sunucusuysa sunucunun kurulu olduğu dosyayı aç > içerisinde plugins, world, world_nether gibi bir yer çıkacak o dosyaların bulunduğu bölümüme at sonra sunucunu başlat oyuna giriş yap eğer map yüklenmediyse multiversecore pluginin yardımı ile /mv create <map adı> normal yazarak dünyanı oluştur sonra /mvtp <map adı> ile oraya git warpları kendiniz oluşturacaksınız essentials plugini ile

bafira55400

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
warpları nasıl ayarlıcam biraz detaylıca anlatırsanız gerçekten çok mutlu olurum

bafira55400

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba @bafira55400,
Daha önceden keyubu sunucu almadığım için panelini bilmiyorum vds gibi bir sunucusuysa sunucunun kurulu olduğu dosyayı aç > içerisinde plugins, world, world_nether gibi bir yer çıkacak o dosyaların bulunduğu bölümüme at sonra sunucunu başlat oyuna giriş yap eğer map yüklenmediyse multiversecore pluginin yardımı ile /mv create <map adı> normal yazarak dünyanı oluştur sonra /mvtp <map adı> ile oraya git warpları kendiniz oluşturacaksınız essentials plugini ile
warpları nasıl ayarlıcam biraz detaylıca anlatırsanız gerçekten çok mutlu olurum

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle sunucunuz da essentials adlı plugin olması lazım /setwarp çekebilmek için haritanın kısımları ne olacağı bellidir plugini yükledikten sonra oyuna girin örneğin tamir bölgesi varsa /setwarp tamir yazabilirsiniz.