Minecraft Server Sorunu

Plagetra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sorunu çok yaşadım artık dayanamıyorum.
Baya server kaydediyorum ve bazen sürüm değiştirdiğimde oluyor daha çok tüm sunucular siliniyor :sinirli::sinirli::sinirli:

Az öncede sunucular kapalı gözüktüğü için yenileye bastım ve tüm sunucular silindi.Çözümü bilen varmı veya bu sorunu başkası yaşayıp ta halleden ?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bendede oluyodu yenileye basma gitmez :D bi süre sonra kendiliğinden gitti sorun

MCberatPVP

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhabalar,

Bende de bu olay cidden çok fazla oluyor.

Sürüm değiştirince olacağını pek sanmıyorum dostum fakat çok fazla yenile tuşuna basarsan silinir.

Yeni bir not defteri aç masaüstünde ve Sunucu Listene kaydedeceğine öncelikle oraya kaydedebilirsin.

İyi Forumlar!

Plagetra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Merhabalar,

Bende de bu olay cidden çok fazla oluyor.

Sürüm değiştirince olacağını pek sanmıyorum dostum fakat çok fazla yenile tuşuna basarsan silinir.

Yeni bir not defteri aç masaüstünde ve Sunucu Listene kaydedeceğine öncelikle oraya kaydedebilirsin.

İyi Forumlar!
Teşekkürler,ama inanki cidden sürüm değiştirdiğim zamanlardada bu sorunu yaşıyorum :)

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
.minecraft dosyasını silip yeniden versionları falan indirdikten sonra oldu mu?
Veya bunları yaptın mı?
Yapmadıysan deneyebilirsin,denemekten zarar gelmez.

berkser1232221

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
.minecraftın içindeki servers dosyasını yedekle.Ardından masa üstüne at.Sürüm değiştirdikten sonra sunucuların giderse .minecraftın eski servers dosyasını silip yenisini koy eğer sorun hala devam ediyorsa @MCberatPVP nin tavsiyesi gibi sunucu listeni bir metin belgesine yedekle.Umarım yardımcı olmuşumdur.
İyi Forumlar!

Plagetra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
.minecraftın içindeki servers dosyasını yedekle.Ardından masa üstüne at.Sürüm değiştirdikten sonra sunucuların giderse .minecraftın eski servers dosyasını silip yenisini koy eğer sorun hala devam ediyorsa @MCberatPVP nin tavsiyesi gibi sunucu listeni bir metin belgesine yedekle.Umarım yardımcı olmuşumdur.
İyi Forumlar!
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim :) @MCberatPVP nin dediği daha kolay geldi.
Gerçekten herkeze çok teşekkür ederim.İyi forumlar.