Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft serverminecraft server

Yardım Minecraft server version sorusu

kralik43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şunu anlamıyorum 1.8 oyuncu 1.12 kurulu sunucuya nasıl giriş yapıyor skyblock sunucusu kurucam 1.14.4 daha yeni pluginler çıkmadığı için bir türlü uyuşmazlık oluyor ama 1.14.4 server açmış adam 1.14.4 , 1.12 de giriyor 1.13'de giriyor nasıl oluyor bilmiyorum

Mr_ArifK

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bir plugin sayesinde giriş yapılabiliyor. Sanırsam viaversiondu ama tam emin değilim.

ErhanERT

Bu sıralar boş :D
Süper Üye
Emektar Üye
En iyi cevaplar
41
ViaVersion - Verdiğim linkteki plugini sunucunuza kurduktan sonra sunucunuza üst sürümlerden giriş yapabilecekler.

kralik43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler çalıştı ama 1.14 'de bulunan eşyaları kullanamıyorum sanırım :(

Gavatos

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
1.8.8 sunucuna ViaVersion kurar isen 1.9 > 1.14'e kadar 1.8'in üzerindeki tüm sürümler giriş yapar ancak yenilikleri devre dışı olur yeni bloklar vs. yere koyulmaz.

kralik43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skyblock için 1.14 bulamadım buldum kurulum yaptığım zaman çalışmıyor :( çalışıyor an internal error occurred while attempting to perform this command işte /is yada island yazdığımız zaman hata alıorum.

Vearthx

“Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez.”
Süper Üye
En iyi cevaplar
2
Skyblock için 1.14 bulamadım buldum kurulum yaptığım zaman çalışmıyor :( çalışıyor an internal error occurred while attempting to perform this command işte /is yada island yazdığımız zaman hata alıorum.
Paket halinde bulunurlar mı bilemem, fakat pluginden anlayan kişiler teker teker indirip paket haline getiriyorlar genellikle.

Üst Alt