Yardım MİNECRAFT serveri açıcaz

galil

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
plugin ve hangi sitelerden açabilcemizi bilen birisi varmı dc

FAGGIO#2124 ekleyin konuşalım

user0919

© PepsiCo
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merhaba @galil ,
Sunucunuzu paralı bir şekilde açmak istiyorsanız, farklı hosting firmalarını inceledikten sonra beğendiğiniz bir firmayı tercih edebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde açmak istiyorsanız, Aternos gibi siteleri kullanabilirsiniz. Başarılar dilerim!

peRfeKt

bruh moment
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
eğer bir bütçeniz varsa "KEYUBU"yu önerebilirim. Uygun fiyat ve yüksek performans veriyor.

Halley0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
plugin ve hangi sitelerden açabilcemizi bilen birisi varmı dc

FAGGIO#2124 ekleyin konuşalım
Galil ben bu konuda büyük bir araştırma yaparak başladım ve sana önerebilecegim 3 site var ve bu 3 siteninde fayda ve zararları var şimdi sana bunları tanıtacağim
İlk olara keyubu ben şu an orayı tercih ediyorum ve her türlü güven sağlayabileceğin yetkililer var ve fiyat, domainleri çok ucuz
Rabisu:En fazla araştırdığım sitelerden biridir makineleri stabil çalışiyor ama destek taleplerine oldukça geç destek verebiliyorlar ve makine fiyatlari keyubuya göre pahalı ama domainleri ucuz.
Batihost:Batihostla ilgili çok yorum var şu an bir arkadaşimda oradan sunucu işletiyor ve gayet başarıli ama güven ortamı çok az sadece paraya odaklanan sitelerden biri o yüzden çok guvenemedim ama herkesin kendi kararı belki kimisine göre batihost guzeldir ama bence keyubu seç derim çünkü özel site tasrımlari ve reklam desteği sağliyorlar.Benden bu kadar sunucunda başarılar derim

Halley0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Galil ben bu konuda büyük bir araştırma yaparak başladım ve sana önerebilecegim 3 site var ve bu 3 siteninde fayda ve zararları var şimdi sana bunları tanıtacağim
İlk olara keyubu ben şu an orayı tercih ediyorum ve her türlü güven sağlayabileceğin yetkililer var ve fiyat, domainleri çok ucuz
Rabisu:En fazla araştırdığım sitelerden biridir makineleri stabil çalışiyor ama destek taleplerine oldukça geç destek verebiliyorlar ve makine fiyatlari keyubuya göre pahalı ama domainleri ucuz.
Batihost:Batihostla ilgili çok yorum var şu an bir arkadaşimda oradan sunucu işletiyor ve gayet başarıli ama güven ortamı çok az sadece paraya odaklanan sitelerden biri o yüzden çok guvenemedim ama herkesin kendi kararı belki kimisine göre batihost guzeldir ama bence keyubu seç derim çünkü özel site tasrımlari ve reklam desteği sağliyorlar.Benden bu kadar sunucunda başarılar derim
Keyubu daki tek sıkınti ise bazi pluginler çok eski yenilemek lazim

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
eğer bir bütçeniz varsa "KEYUBU"yu önerebilirim. Uygun fiyat ve yüksek performans veriyor.
Keyubu'da Farklı oyun sunucuları da sağlam. Minecraft, Modlu Minecraft, Unturned vb Sunucularında da sorun çıkmıyor. Ve Hızlı destek içinde hemen keyubunun kendi discorduna girip 10 dkda hallettirebiliyorsun.

MertSeckin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir Minecraft sunucusu açıcaksanız hazır paketler kullanmanızı tavsiye etmem hem oyuncu açısından hem sunucunun sağlığı açısından kendi yaptığın paketi kullanabilir veya güvenli siteler yahut kişilerden paket satın alabilirsin.

İyi Forumlar Dilerim.