Minecraft serverlere girmiyor, her şeyi denedim!

emirckmk91594

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
minecraft serverlere girmiyorr bunun gibi bir sürü hatalar veriyor javayı sildi geri yükledim .minecraftı yükledim sildim olmuyor 6 aydır giremiyom çı

dfsf.PNG
dfsf.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
h.PNG
d.PNG
easda.PNG
wdawdwsd.PNG
wsdadwsd.PNG

Moderatör tarafından düzenlendi:

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
javanın son sürüm olduğunu kontrol et ve internetinle alakalı olabilir minecraft ın internet erişimi olduğundan emin ol minecraft a internet erişim izni vermediysen sunucular görünse bile hata verebilir.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
normal de mc da sunucular kısmına girdiğinde bi izin yeri gelmesi lazım ordan izin vereceksin haricinde nasıl verirsin bilmiyorum.

RubySkyMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Javanın son sürüm oldunu kontrol et ve opengl yoksa yükle Eğer hala olmazsa .minecraft ı sil tekrar dene

ERENCAGLI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk olarak oyunun en son versiyonunu indirip tekrar dene, java'nın en son sürümünü pc'nin bit sürümüne göre indir. Daha sonra aşağıya yazcağım talimatları uygula:
Denetim Masası > Sistem ve Güvenlik > Windows Güvenlik Duvarı > Bir uygulamanın veya özelliğin Windows Güvenlik Duvarını geçmesine izin ver > Minecraft'ı bul ve sağında ve solunda bulunan tüm tiklere işaret at.
Bu yazdıklarım büyük ihtimal işe yarayacaktır. Eğer işe yaradıysa yorumu beğenirsen sevinirim. İyi forumlar.

ERENCAGLI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Google'ye opengl yaz herhangibi bir siteden indir.
OpenGL'in bildiğim kadarıyla multiplayer ile ilgisi yok. Ve arkadaşa öyle "Google'ye opengl yaz herhangibi bir siteden indir." felanda yazma arkadaş küçük birisine benziyor belki bilemeyip virüste indirebilir. Ayrıca OpenGL bir grafik işleme standardı DirectX gibi öyle çat diyip internetten yükleyemezsin.

ERENCAGLI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vede dediğin gibi OpenGL internetten indirilebilseydi grafik kartıyla uygun olan sürümü bulmak zorunda kalırdık aksi takdirde grafik kartına, sürücüsüne felan zarar verebilirdik.

ERENCAGLI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer sorun devam ediyorsa Minecraftı ve Javayı PC'nde dosyaları bile bulunmayacak şekilde sil. Daha sonra modemine ve bilgisayarına restart at, tekrar açmayı dene.

emirckmk91594

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer sorun devam ediyorsa Minecraftı ve Javayı PC'nde dosyaları bile bulunmayacak şekilde sil. Daha sonra modemine ve bilgisayarına restart at, tekrar açmayı dene.
öncelikle teşekkür ederim reissss yaşım 14 minecraft ve javayı bütn dosyalarını falan sil demişsin ama hepsini yaptım olmuyor yaaa

emirckmk91594

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk olarak oyunun en son versiyonunu indirip tekrar dene, java'nın en son sürümünü pc'nin bit sürümüne göre indir. Daha sonra aşağıya yazcağım talimatları uygula:
Denetim Masası > Sistem ve Güvenlik > Windows Güvenlik Duvarı > Bir uygulamanın veya özelliğin Windows Güvenlik Duvarını geçmesine izin ver > Minecraft'ı bul ve sağında ve solunda bulunan tüm tiklere işaret at.
Bu yazdıklarım büyük ihtimal işe yarayacaktır. Eğer işe yaradıysa yorumu beğenirsen sevinirim. İyi forumlar.
kanka minecraft yok orada nası yapcaz onu