Topluluk Ürünü Minecraft Silah Skripti | En gelişmiş silah skripti!

DerpBoy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden playsound bir fonksiyon fakat kodun geri kalanı değil? Tuttuğu her bir item için aynı kodu defalarca yazmışsın onun yerine tek bir fonksiyon ile hem performans hem de kodda düzen sağlayabilirdin. Bu haldeki kodlama ile haftanın skripti seçildiyse diğer skriptleri düşünmek bile istemiyorum. Kodlaması kötü, fikir iyi fakat eklentisi var, çoooooook geliştirilebilir, başarılar.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Hocamız yapmış, bize de tebrik etmek düşer.
Başarılarının devamını dilerim.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Neden playsound bir fonksiyon fakat kodun geri kalanı değil? Tuttuğu her bir item için aynı kodu defalarca yazmışsın onun yerine tek bir fonksiyon ile hem performans hem de kodda düzen sağlayabilirdin. Bu haldeki kodlama ile haftanın skripti seçildiyse diğer skriptleri düşünmek bile istemiyorum. Kodlaması kötü, fikir iyi fakat eklentisi var, çoooooook geliştirilebilir, başarılar.

Fonksiyon konusunda kendimi yeni yeni geliştirdiğim doğrudur. Ancak her silahın sesi farklı büyüklüktedir. Bu nedenle farkettiyseniz her itemde fonksiyon koduna radius ekledim. Yani istenilen bir silahın sesi farklı büyüklükte(blok mesafesi) olabilecek. Bu skriptin eklentileri berbat ve düzenlemesi oldukça uzun sürüyor. Skript ile daha kısa sürede düzenlemeler yapabilirsiniz. Koda kötü demişsiniz, sizinde skriptlerinizi görmek isterim. Son mesajlarınızı incelediğimde her skripte kötü dediğinizi görmekteyim.

Hocamız yapmış, bize de tebrik etmek düşer.
Başarılarının devamını dilerim.

Teşekkürler.

Son düzenleme:

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Çok Güzel olmuş, başarılar.

DerpBoy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fonksiyon konusunda kendimi yeni yeni geliştirdiğim doğrudur. Ancak her silahın sesi farklı büyüklüktedir. Bu nedenle farkettiyseniz her itemde fonksiyon koduna radius ekledim. Yani istenilen bir silahın sesi farklı büyüklükte(blok mesafesi) olabilecek. Bu skriptin eklentileri berbat ve düzenlemesi oldukça uzun sürüyor. Skript ile daha kısa sürede düzenlemeler yapabilirsiniz. Koda kötü demişsiniz, sizinde skriptlerinizi görmek isterim. Son mesajlarınızı incelediğimde her skripte kötü dediğinizi görmekteyim.

Günümüzde Türk forumlarında skript paylaşımları kötü olduğu için kötü yorumlar görmüşsünüz. Üşenmesem şu an bu skripti baştan yazarım ama dediğim gibi

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Günümüzde Türk forumlarında skript paylaşımları kötü olduğu için kötü yorumlar görmüşsünüz. Üşenmesem şu an bu skripti baştan yazarım ama dediğim gibi

Konuyu baltalamayı bırakmanızı rica ediyorum, üşengeç birisinin konu baltalaması doğru olmaz. Ayrıca bu skripti ben 2017 yılında kodladım. Pek bir değişiklik yapmadım. Ben konuda bu skript fena, harika, mükemmel tarzı bir şey yazdığımı da görmüyorum. Üşengeç olduğunuzu belirtiyorsunuz, buna rağmen bilmişlik taslıyorsunuz, Türk forumlarında paylaşılan skriptlerin kötü olduğunu belirtiyorsunuz, sizde bu forumda bir kaç skript paylaşmışsınız, o zaman sizin skriptleriniz de kötü genelleme yaparak bir yere varamazsınız. Yabancı forumlarda ki skriptlerde bu durumda sayılır, Türk forumlarda yapılan bilginizin yetmeyeceği düzeyde skriptler de var.

Ayrıca bu tarz skriptler neden paylaşılıyor diye düşünün ,başkası ilham alsın skripti alıp geliştirsin diye paylaşılıyor. Paylaşılan her skript iyi olsaydı kimse gelişmezdi, skripte bu kadar ilgi olmazdı. Herkes hazır skript kullanırdı. Eminim ki sizde skripti öğrenmeye başladığınız zamanlar kötü skriptler kullandınız, yazdınız. Türk forumlarında kuşkusuz en iyi paylaşılan silah skript bu, bende fikri bir başkasından aldım, başkası bunu alıp geliştirip daha iyisini paylaşabilir.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Çok çok çok başarılı ve orijinal. Tebrik ederim.:şapka:

Miami

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Umuyorum ki bu skript sayesinde Roleplay ve FPS türü sunucular açılır, iki tür eleştri vardır ya skriptte hata vardır eleştirirsin yada kıskanır eleştirirsin. Tebrik ediyorum.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Umuyorum ki bu skript sayesinde Roleplay ve FPS türü sunucular açılır, iki tür eleştri vardır ya skriptte hata vardır eleştirirsin yada kıskanır eleştirirsin. Tebrik ediyorum.

Teşekkürler, zaten başta roleplay türü sunucuların daha çok açılması için yaptım bu skripti diğer roleplay skriptlerime buraya tıklayarak ulaşabilirsin.