• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone hilesiSon Gösterim: 11 Ağustos 1825 temmuz 2018

Minecraft Skin Browse

Cullen

Goddess of Nothing
Genel Moderatör
Mesajlar
430
Beğeniler
1,110
Puanları
970
Minecraft
Culleen
Mobil Portal #1

indir (4).png


Minecraft Skin Browse
Minecraft Skin Arama

Bu skinlerin siteye neye göre düştüğünü, kime ait olduklarını açıkladım. İyi okumalar dilerim.

Eğer kendinize ait bir Minecraft hesabınız yok ise Minecraft'ı bedava kullanmışsınızdır. Fakat premium sitelere erişememişsinizdir, ayrıca bir karakter dış görünüşünüz yoktur. Bu yüzden çoğunuzun bu sitelere yolu düşmüştür.

Skinlerden birini nasıl kullanırız?
Skinlerden birini kullanmak için oyuna onun ismiyle girmeniz gerekiyor. Fakat bir sunucu kendini ''crack'' yaptığında skinler gösterilmez, yani bir skin pluginine ihtiyaç duyulabilir.
Bazen premium hesaplara sahip kişiler bu sitelere girip beğendikleri bir skini kendi hesaplarına aktarabilirler.

''Crack Sunucu'' nedir?
Bir sunucunun crack olması demek o sunucuya orijinal olmayan hesaplarla da giriş yapılabilir demek. Eğer premium olmayan bir hesapla premium bir sunucu girmeye çalışırsanız girişiniz onaylanmaz. İşte bu sefer devreye crack sunucular giriyor. Oyunu satın alamayanların sunucularda oynamasına imkan sağlamak adına böyle sunucular var. Fakat unutmayın, korsan kullanımı hiçbir zaman iyi bir şey olmamıştır. :ıslık:

Peki bu skinler kime ait?
Bu Minecraft skinleri başkalarının Minecraft hesaplarına ait. Yani başka premium hesaplara. Eğer premium hesabınız varsa kendinizi bu sitelerden birinde görmeniz oldukça normal olacaktır.
Yani siz kendinize skin yapmak için o isimlerden birini kullandığınızda, başkasına ait bir ismi kullanmış oluyorsunuz.

Hesaplar siteye neye göre düşüyor?
Bazı sitelerde en çok tercih edilen premium hesaplar bulunurken, bazılarında hepsi bulunabiliyor. Ya da bazıları ikisi için ayrı ayrı sayfalar oluşturup hepsini tek bir site içinde bulundurabiliyor.

Eğer bir premium hesaba sahipsek, kendi hesabımız için bu skinlerden birini nasıl kullanırız?
Skinin sayfasına girdiğinizde genellikle altta indir gibi seçenekler çıkacaktır. İndirip direkt kendiniz oyuna yükleyebilirsiniz. Fakat aynı zamanda orada ''kullan'' seçeneği de olur. Bu seçeneğe basarsanız sizi Minecraft profilinizdeki skin yapma sayfasına götürür ve kendisi o skini sayfaya yükler. Yapmanız gereken tek şey ''kaydet''e basmak olacaktır.
indir (5).png

Premium hesaplar sırf bu yüzden crack sunuculara girerken bazen sıkıntı yaşayabilirler. Çünkü muhtemelen daha önce bir başkası onun skinini kullanmak adına onun kullanıcı adıyla sunucuya girmiş olabilir.

Bu sitelerden birkaçını size göstermek isterim:

1- Site linki
mcskinara.gamer.com.tr
Site resmi
indir (4).png

Bu site forum yönetimi tarafından hazırlanmıştır. Yaklaşık 3234 sayfa boyunca bir sürü Minecraft skin mevcut.

2- Site linki
mcskinsearch.com
Site resmi
indir (6).png

Bu site çok uzun yıllardır varlığını sürdürüyor. En çok tercih edilen sitelerden birisi.
Not: Siteye girdiğinizde skin kısmına ulaşmak için sol üstten ''browse'' sayfasına gitmeniz gerekiyor.

3- Site linki
tr.namemc.com
Site resmi
indir (7).png

Bu site genellikle premium hesap sahipleri tarafından tercih ediliyor. Çünkü kendi hesabınız ile siteye giriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca bu siteye kayıt olmasanız bile, eğer premium hesabınız var ise hesabınız aslında bu sitede bulunuyor. Daha önce kullandığınız skinler, hesap isimleri vb. her şey burada kayıt altına alınıyor aslında. Kendi hesap profilinize girdiğinizde ''hesabı sahiplen'' gibi bir seçenek çıkıyor. Hesabın size ait olduğunu kanıtlamak için o hesap ile premium olan sunucularına girmenizi istiyorlar.

Yeterince detaylı ve açıklayıcı oldu diye düşünüyorum. İyi forumlar.