Minecraft Slender Azabı Film ( Oyuncu Aranıyor )

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Filmimiz Tam 5 Kişiyle Oynanıcaktır Filmde Skype Ve Mic Varsa Skype Verin Ekleyelim İstediginize ;

Slenderman ;
Stevenin Babası ( Max ) ;
Suskun Steve ; Yönetmen
Doktor ;
Johny ( Suskun Steve Arkadaşı ) ;

Rastgele Map Seçip Olaylar Hazırlıyacağım Skype Grup Kurup Orda Anlatıcaz

Vede Filmi Editlememde Yardım Edecek Biri Varsa

Yoruma Ben " Filmi Editlemende Rehber Olurum " Yazsınlar.

Film Mapı İnternetten Filme Uyan Bir Map Bulacağım Şimdi İse Yazılı Anlatımını Sunuyorum Film Ekibimiz Tamamlanınca Çekimlere Başlıcak.

1.Bölüm

"Steve" Bir Anda Kendini Hastanede Bulur Ve "Doktor" "Steve" Uyanınca "Babası Max" Anında Oraya Gelir Ve "Doktor" Ona Birdaha Konuşayamacağını Söylüyünce Babası Çıldırır Ve Neden ? Diye Sorar "Doktor" Çok Kolay Ya Biri Onu Çok Kötü Korkutmuş Veya Kendini Hırpalamış Olabilir Diye Düşünüyoruz Der.O Anda "Max" "Steveyi" Alıp Eve Götürür Ve Onu Konuşturmak İçin Elinden Gelenin Herşeyi Yapar Ama Sonuç Başarısız Çıkar."Stevenin" Arkadaşı "Johny" Bu Olayı Duyunca Evlerine Gider Ve Onun Gerçekten Konuşmadığını Anlamak İçin birçok Soru Sorar Ama Yine Konuşamaz."Johny" Babası "Max"'a Der."Max" Amca Ben Bunu Dışarıda Gezdiriyim Belki Birden Bire Konuşmaya Başlar Dedi.Max Eminmisin ? Der."Johny" Hayat Mucizelerle Dolu" Max" Amca Der.Ve Hayır Diyince Arka Kapıdan Kaçarlar Ve Birden Bire "Steve" Bir Tarafa Doğru Gider."Johny"'de Onu Takip Eder.Birden Önlerine Bir Orman Çıkar."Johny" Dur Der Ama Dinlemez Ve Gider.Zavallı "Johny"'de Onun Peşinden Gider.Hava Oldukca Karırıyordu."Johny" Geri Gitmemiz Lazim Der.Ama Yine Devam Eder "Steve" Yoluna Ve Çığlık Sesi Geldiği Anda Kendilerini Bir Ağaçın Arkasına Atarlar Ve.İkiside Kıyıdan Bakar Ve Uniformalı Yüzü Olmayan Bir Adam Gelir kilo Olarak Kısa Ve Çok Uzun Olduğu İçin Onlara " Slenderman " Demeye Başlamışlar.

2.Bölüm ( Hale Düşünülüyor )

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
azraayet ekle.
Slenderman!!
Ne zaman olur çekimler?

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O belli Olmaz Oyuncular Nezaman Gelirse Ozaman İşlere 1 Hafta Sonra Başlıyoruz En Az 1 Ay En Fazla 2 Ay.

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oha söz veremiyorum o halde
Perşembe'ye kadar boşum

boogi_monster

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ben jhoninin yerine rol yapabilirim ama buna karşı gelmiyecem efendim (artık efendimsiniz) siz karar verin ama ben jhony olmayı çok istiyorum rollerimi çok iyi yaparım sizide hayal kırıklığına uğratmam efendim
:sevimli:[DOUBLEPOST=1378218707,1378217337][/DOUBLEPOST]2 arkadaşım daha var[DOUBLEPOST=1378218833][/DOUBLEPOST]skypem abafamenos

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doktor olabilirim ama alt yazımı sesmi bide skype dan konuşamam konu oyunda rol yapmak ise rahatta 11 yaşındayım diye dışlarsınız falan