Snapshot Minecraft Snapshot 16W33A, İşte Karşımızda!

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sesli konuşmanın kötü yanı ne anlamadım.

Fırının sol üst tarfına bakın yeşil köylü var normalde oyunda yoktu o.Eklenmiş mi :o

Yenilikler daha başlamadı ki birader Minecon 2016 dan sonra gelicek asıl yenilikler yorum yapmadan önce biraz araştırın Allah aşkına.

kötü yanı ne biliyormusun rusların mikrofonu açıp küfürlü bagırması...

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim bugu yine kaldırmamışlar :(
Her güncellemede bir sevinçle bakıyorum acaba güncellemede bir payım olacak mı falan diye ama yok yine kalkmamış :(

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzel güncelleme, ama inşallah güncellemelerde bilgisayarımın kaldırmadığı bir şey gelmez, yoksa minecraft crash vericek :(
bide şu 1.8'de olan bugların giderilmesi gerekiyor. (kötü bilgisayarları olanların)
1) oyuna girince çok oyunculu tıklayınca bazı sunucular kapalı gözüküyor, tekrar yenileyince hepsi açık görünüyor. (bu pc veya internedim ile alakalı değil, kaliteli bir pcde bile oluyor ve 1.7.2 de olmuyor)
2) 1.8'de bir sunucu'ya girince arazi indiriliyor diyor ama inmiyor, en az 3 dakika bekliyorum. Giriş yapmayıncada oyundan atıyor, 4-5 kez denedikten sonrada düzeliyor. (bu pc ile alakalı ama 1.7.2'de bu olmuyor)
bu 2 bug 1.8 1.9, 1.9.4 ve 1.10'da mevcut. 1.7.2 ve daha eski versiyonlarda bu buglar olmuyor.

ingilizcesi olanlar bu 2 bugu mojang'a rapor edebilirmi?
Belki 1.11'de bu sorunları çözerler :)

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Otomatik koyun tarlası -> Otomatik Yün -> Yakıt -> Sınırsız Yakıt -> Sınırsız ısıtma hakkı
Taş topla ve sonsuza kadar yak -> Sınırsız XP !
:(
otomatik koyun tarlası diye bir şey yok semi otomatik olur en fazla. ama otomatik odun olabilir.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Berbat bir güncelleme bence

eski versionlarda böyle değildi yeni bir version geldiğinde 5 - 10 blok 20 - 30 tane command block güncellemesi gelirdi(tag larla birlikte)
artık öyle değil güncelleme yapmak için yapıyorlar artık
Artık fikir kalmadı çünkü. Ne eklenebilir ki artık?