Minecraft Snapshot Hatası

AlışılagelmemişAdam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli Forum üyeleri... Biliyorsunuz ki Minecraft 1.13 'ün ilk snapshotları yayınlanmaya başladı. Ben de denemek istedim. oyuna girip versiyonlar bölümünden son snapshotu seçip Playa tıkladım . Ancak play tuşu yaklaşık 3 saniye "Preparing" halinde bekledikten sonra tekrar Play'a döndü -Normalde Play,Preparing,Downloading şeklinde işliyor ve oyun açılıyor.- Ayrıca sonra Play tuşu deactive oluyor ve tekrar açamıyorum. 1.12.2 sürümü çalışıyor. Sizce sebebi ne olabilir? teşşekkürler,iyi forumlar.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sorun tek sende değil, şu an bütün dünya da crack launcher kullanan kişiler bu sorunu yaşamaktadırlar.
1.13 de LWJGL sürümü 3'e güncellendiği için henüz birçok Launcher LWJGL 3 desteği getirmedi ve bu yüzden 1.13 snapshotları birçok launcher da çalışmıyor.
Bu yüzden: Orjinal launcher veya 1.13 snapshotlarına uygun bir launcher kullanın.

AlışılagelmemişAdam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki 1.13 Tam sürüm çıktığında da açılmayacak mı?
Bu sorun tek sende değil, şu an bütün dünya da crack launcher kullanan kişiler bu sorunu yaşamaktadırlar.
1.13 de LWJGL sürümü 3'e güncellendiği için henüz birçok Launcher LWJGL 3 desteği getirmedi ve bu yüzden 1.13 snapshotları birçok launcher da çalışmıyor.
Bu yüzden: Orjinal launcher veya 1.13 snapshotlarına uygun bir launcher kullanın.

Sametx

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Eğer kullandığınız launcher LWJGL 3 desteği getirmezse büyükse ihtimal açılmayacaktır.
Eğer isterseniz size Discorddan yardım edebilirim: PluginerTR#8239
Sorunun aynısını bu tarihte 1.14.4 te ben alıyorum play--->preparing diyor ve burada kalıyor ne bir ilerleme ne de gerileme bir çözümü varsa bir yardımda ben isteyebilirim.