Minecraft Squid Game Oyunlarımıza Hepiniz Davetlisiniz.

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
Sevgilim ve arkadaşımla bir gece aklımıza bir fikir geldi ve Minecraft için modlu bir harita yapmak istedik. Daha önce buna benzer modsuz bir harita yapmıştık ama o daha çok Dead By Daylight gibi bir mantıktaydı ve daha onu yayınlamadık.

Bu sefer ki haritanın hem daha çok oyuncunun olacağı hem de daha eğlenceli bir deneyim sunmasını istedik. Bu yüzden şu sıralar çokça popüler olan Squid Game dizisi aklımıza geldi. Biz de çalışmalara başladık.

Bize en gerekli olan modlar dışında başka bir mod indirmedik. Bu sayede bilgisayarı kötü olsa bile oynayabilecek insanları da aramıza katmak istedik. Belki heyecanlandınız belki de herkesin ağzından düşmeyen Squid Game 'i Minecraft'ta görünce illallah ettiniz ama yine de eğlenebileceğiniz bir deneyim sunmaya çalışıyoruz.

Bizim için de ilk olacak böyle orta çaplı bir Minecraft projesi yapmak. Herhangi bir kar amacımızın olmadığını belirtmek isterim. Sadece yayındayken hepimizin eğlenebileceği bir şey yapmak istedik.

Tabi olay Minecraft olunca, aklıma gelen ilk yer burası oldu. Eski adını hatırlayan illa vardır. Ben hala eski domaini yazarak giriyorum :D Her neyse dediğim gibi aklıma gelen ilk yer burası oldu. O yüzden ben de ilk buraya bir konu açmak istedim.

Squid Game Haritamızın tanıtım videosunu şuradan izleyebilirsiniz:
Squid Game Video Linki

Not: Katılmak için videonun altındaki discord linkinden başvuru yapabilirsiniz.
Dipnot: Bu bir sunucu tanıtımı değildir :)