Minecraft Suncusu Kurucam ve Ekip Arkadaşları Arıyorum

Luex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Moderator
  2. Mimar
  3. Youtuber
  4. Diğer
Arkadaşlar ilk olarak merhabalar, ben uzun zamandır minecrafta sunucu açan biriyim hatrı sayılır bir plugin bilgim var ama ne yazık ki bir ekibim yok. Eskiden vardı ama ne yazık ki dağılmak zorun da kaldık bir sunucumuz vardı küçük bir sunucuydu ama aile oratamı olan 60 70 kişiden oluşan bir sunucu ve 7 tane ekip arkadaşımızla beraber kurmuştuk her neyse daha uzatmanın bir manası yok.
Ben bir ekip kurmak istiyorum içinde mimar, pluginer, tasarımcı, mod ,admin ve benim anlamadığım işlerden biri olan site kurup onu nasıl oyuna bağlıyacağımızı bilen bir ekip istiyorum ne yazık ki en başta kimseye bir ücret veremem ama zamanla belki sunucumuz daha iyi yerlere gelirse herkese elimden geleceği kadar destek olmaya çalışırım yarın bir gün bu işten para kazanırsak benim için önemli olan şey para değil insanların bana duyacağı saygı ve güvendir para umrumda olacak bir şey değildir eyer benim gibi sunucu yapıp insanlarla beraber oyun oynamak isteyen birileri varsa lütfen discord üzerinden benimle iletişime geçsinler.
Belki bunu okurken merak eden biri vardır diye eklemek istiyorum benim gönlümde olan sunucu 1.8.8 Faction sunucusu yıllardır bunun için uğraşıyordum ama tabii ki HUB en büyük hayallerimden biri her neyse yapılan yazım ve noktalama yanlışları için özür diler ve eklerim sunucu çok büyük yerlere gelemezse bile şimdiden tanışacağım kişilere teşekkür ederim buraya kadar okuyan herkese de teşekkür ederim iyi günler. Allah'a ısmarladık

Discord : luex0000

Son düzenleme: