Minecraft Sunucu açmayı planlıyorum yardım gerekli!

cmbrn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam, ben 1-2 ay içinde bir Minecraft emek skyblock sunucusu açmayı planlıyorum. Plugin paketi, server vs. kaç paraya patlar bana? Önerebileceğiniz bir sunucu sağlama sitesi var mı? Reklam konusunda problemim yok sunucu açıldığı gün 15-20 online bulacaktır tahminlerime göre. 30-40 kişide lag yapmayacak bir sunucu istiyorum fiyatları ona göre ortalama olarak yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler!

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
5 GB ramli, plugin paketli ve özel mapli en az 150 TL fakat 30-40 kişi ise sana 9GB falan lazım olabilir.

Jacquez

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba istersen sana yardımcı olabilirim plugin paketlerinden anlıyorum sana ucuza bir plugin paketi yapa bilirim bir adet vds alıp direk yüklediğin zaman sunucun hazır hale gelir

Discord Adım: |Bs♛Gn|Mavis1#2858 bana buradan ulaşa bilirsin

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ram e para vermek saçma optimizeli bir sunucun varsa 1gb ram'e 6 10 kişi arasında sokabilirsin ( yapacakları işlemler de dahil )
ortalama 30 40 online düşüncen varsa linux sunucun var sayıyorum 5gb ram yeter de artar senin icin haberin olsun.

Makina seçiminde dikkat edeceğin nokta işlemci olsun tek çekirdek performansı iyi bir işlemci

Jhones

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorum atanlara bakma kullanacağın pluginler ve skriptlerde bi sorun olmadığı sürece 4gb lik sunucuda bile +50 kaldırabilir :)

FlashDesigns

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhab senin için önerebileceğim 5 GB bir vds gerekiyor.Tabi +50 olur ama içine ne kadar plugin yüklediğine bağlı biraz daha detaylı bilgi almak istiyorsan discord adresim: ByAkın#4427