Çekiliş Minecraft Sunucu Çekilişi & Karne Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0

121543

İki Çekiliş Birden

Herkese selam! Birkaç dönemdir yaptığımız karne çekişine bu dönemde olduğu gibi devam ediyoruz. Havalar ısınıp, okulun kapanmasına da neredeyse saatler kalmışken başarılı olanları tebrik ediyor, başarılı olanlara da üzülmemelerini, seneye çalışıp daha da başarılı olabileceklerini bilmelerini istiyoruz. Yaz boyunca bolca çekiliş, etkinlik ve güncellemeler yapacağımızı unutmayın. İlk öğretim ve orta öğretim öğrencisi olanlar takdirname ve teşekkür belgelerini göndererek çekilişe katılabilir. Üniversite öğrencileri içinde farklı bir yöntemimiz var, merak ediyorsanız o da aşağıda! Şimdi dilerseniz çekilişe geçelim.

1) Minecraft Sunucu Çekilişi
Minecraft sunucu çekilişine katılmak için, konuya mesaj atarak iyi dilek ve temennilerinizi belirtebilirsiniz. Çekilişle
1 kişiye 4 GB, 1 kişiye 3 GB Batıhost oyun serveri hediye edilecek.

2) Karne Çekilişi
Çekiliş 14 Hazirandan başlayarak 30 Hazirana kadar devam edecektir. Çekilişe katılmak için tıklayın.

UYARI! Çekilişe katılırken, belge üzerinde yer alan kişiye mahsus yerlerin kapatılması önemle rica olunur. (TC Kimlik Numarası v.s)

Ayrıca karne & belge üstündeki tarihin görünür bir şekilde olması gerekiyor.

Takdirname belgesi alıp çekiliş ile belirlenen,
  • 1 kişiye: 3 Ay per Üye + Sürpriz Hediye Paketi,
  • 3 kişiye: 2 Ay per Üye
  • 5 kişiye: 1 Ay per Üye
teslim edilecektir.

Teşekkür belgesi alıp çekiliş ile belirlenen,

• 2 kişiye: 1 Ay per Üye
teslim edilecektir.

Üniversite okuyanlara da hediyelerimiz var!
Üniversite öğrencilerimiz, not ortalaması en az 3 (3'e denk harf notu da olur) olması şartıyla çekiliş bağlantısına notlarını atıp direkt olarak 1 Ay per Üye kazanabilir.

Minecraft Türkiye & Gamer Yönetim Ekibi.

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu çekilişine katılmak istiyorum, karne alan ve üniversitede okuyan herkese tebriklerimi sunuyorum. Umarım çok daha iyilerini yaparsınız :)

ElectroTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu çekilişine katılmak istiyorum. Ben de dahil okuyan, takdir teşekkür alan, bütün kardeşlerimi tebrik ediyorum. Alamayan kardeşlerim de üzülmesinler, eminimki çok çalışırlarsa yapamayacakları şey yok.

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Sunucu çekilişine katılmak istiyorum. Taktir teşekkür belgesi alan almayan olsun sonuç olarak önemli olan Allah'ın taktirini almak bu yüzden kimse üzülmesin birdaki sefere aksatmadan azim ve şefkatle çalışarak başaramayacakları hiçbir şey yok.

P3rciMonteque

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Çekilişine Katılmak İstiyorum Belgeyle Bir Yere Gelemezsiniz Öncesi Karakter Disiplindir Bunu Asla Unutmayın

asdfgbvcxz

ActionNW
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkes gibi bende çekilişe katılmak istiyorum yaz tatilini iyi geçirmenizi umuyorum!

Cylex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu çekilişine katılmak istiyorum,herkese iyi tatiller!

AdaGrsy

yok
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu çekilişine katılmak istiyorum

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Karne çekilişine ve sunucu çekilişine katılmak istiyorum

Son düzenleme:

Duciax

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu çekilişine katılmak istiyorum, iyi tatiller umarım hayatınızın en iyi yazlarından birini geçirirsiniz. Karnesi kötü olanlar artık üzülmeyi bırakın ve geleceğe bakın. :)

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
Herkese iyi tatiller!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...