Minecraft Sunucusu

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Minecraft Sunucuları Satmak İçin Bir Ekip Topluyorum Desteklerinizi Bekliyorum. Ve Destek Ekibimiz İçn Alımlarda Devam Ediyor Altta Bütün Alımları Şartları Bulabilirsiniz:

--------------------------------------------------------------
Sunucu Satma Ekibi
--> Asistan x1
--> Destek x2
--> Satış Elemanı x2
---------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------
Minecraft Destek Ekibi

--> Pluginer x2
--> Builder x2
--> Rehber x3
--> Reklamcı x4
--------------------------------------------------------------

NOT: Builderlere ve Pluginerlere Aylık Ödeme (Maaş) Yapılacaktır.

Asertgg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nasıl Yani mesela batihost veya nitrado gibi bir host kurup sunucu ve makine mi satacaksınız anlayamadım yazdıklarındanda Kusura Bakma

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bencede Aylık Maaş Ödeyeceklermiş 28 gün Çalışır Adam 29. gün host batar adamın parası yanar
Onu Geç Arkadaşın Firmasında Hosting Alıcaklar mı ? Oda Var Boş Boşuna Plugin Yaptırmış Olucak Ödiyemiyecek Adamların Parasını

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Hosting olduğunu bile belirtmemiş. Bence kendisi'de ne satacağını bilmiyor. :durt:

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hosting olduğunu belirtmemiş gibi kardeşlerim canlarım benim mesele şu müşteri gelecek bunları bunları belirtiyorum diyecek adam 50 tl vericekse bu parayı paylaştıracağım. Ve satacağım şeyler belli :

Minecraft Serveri
VDS/VPS
Plugin Paketi
Map

2 Güne Kalmaz Batar Hosting
Batarmı batacak bir durum yok maddi durumum var allaha şükür kardeşim.

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hosting olduğunu belirtmemiş gibi kardeşlerim canlarım benim mesele şu müşteri gelecek bunları bunları belirtiyorum diyecek adam 50 tl vericekse bu parayı paylaştıracağım. Ve satacağım şeyler belli :

Minecraft Serveri
VDS/VPS
Plugin Paketi
Map

Batarmı batacak bir durum yok maddi durumum var allaha şükür kardeşim.
Öncelikle bir panel site gerekir mysql kendi makinaların varsa ayarlanman kurman ve bilgisayarları vps yada vds olarak seçmen ayırman gerekir vps olucaksa pc deki ayarları bölme işlmelerini yapıcak programlar gerekir ayriyetten diğer sunucu satan firmalardan bir farkın olması gerekir fiyat vs hizmet gibi panelsiz açıcam dersen açma çünkü panelsiz sunucu aşırı ucuz olmadıgı sürece almazlar yada doğrudan pcye bağlantı vermezsen birde bir logo ve kurumsal isim ve güvenilirlik daha sayarımda başlangıcı hallet gerisi gelir.

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bir panel site gerekir mysql kendi makinaların varsa ayarlanman kurman ve bilgisayarları vps yada vds olarak seçmen ayırman gerekir vps olucaksa pc deki ayarları bölme işlmelerini yapıcak programlar gerekir ayriyetten diğer sunucu satan firmalardan bir farkın olması gerekir fiyat vs hizmet gibi panelsiz açıcam dersen açma çünkü panelsiz sunucu aşırı ucuz olmadıgı sürece almazlar yada doğrudan pcye bağlantı vermezsen birde bir logo ve kurumsal isim ve güvenilirlik daha sayarımda başlangıcı hallet gerisi gelir.
VDS VPS İşleri Sıkıntı Değil Benim İçin Ben Sadece Elemanlarımı Ayarlamaya Çalışıyorum İstersen Seni Alabilirim.

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bi Host acacaksan dikkat etmen şart Zira vergi kacacılıgı ile tutuklanma ola bilir host bunlar olması şart bunlar yoksa vay haline.
Vergi Levhası olması şart
Vergi dairsi şart
Ys belgesi no şart
Belge sahibi şart
Adres

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bunladan 2-3 Tanesi Eksikm Onlarıda Tamamlayacağım O Sırada 2-3 Satış Yapıcağım Ardından Tam Kalite Satış Yapıcağım.

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
VDS VPS İşleri Sıkıntı Değil Benim İçin Ben Sadece Elemanlarımı Ayarlamaya Çalışıyorum İstersen Seni Alabilirim.
Bu konudaki işler ilgimi çekiyor ve bu işleri kendi çapımda yapıyorum fakat kendime ait bir düzenim var bunu bozamam :emin:

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Daha Minecraft hesabın orijinal değilmiş.Ne hosting'i?

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaşın kaç ? Ltd şirket kurabiliyor musun ? Ltd. şirket kurarken göstereceğin mülkün var mı ? Ltd. şirket kurulumundan sonra vergi levhası alabiliyor musun ? Vergi levhası aldıktan sonra 360 küsür lira sabit işletme vergisi verebiliyor musun ? Veyley voy abeley eabeley cubala cuk.

Vergi kaçakçılığından oyacaklar haberi yok arkadaşın.