Minecraft Sunucusu

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gençler ben bir server açacağım hangi host olsun karar veremedim bir akılda siz verin bir de ismi ne olsun serverin ? ortak arıyorum bana ulaşmak için discord adresimden ulaşabilirsiniz discord:’ACTR • gamet BeY {19}#2912 ismim uzun kopyala yapıştır yapın ve ’ bu işareti unutmayın ilk başta o var

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
keyubu yu tavsiye ederim kendilerini acayip geliştirdiler ve makinelerini son sisteme güncelliyorlar ddr4 ram lara geçiyorlar tabi ddr3 te satın alınabiliyor galiba demek istediğim yani diyer hostingler gibi eski moda değil makineleri yeni makine alıyorlar ve sürekli kendilerini geliştirip güncelliyorlar üstelik ücretsiz sitede veriyorlar güzel .

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
keyubu yu tavsiye ederim kendilerini acayip geliştirdiler ve makinelerini son sisteme güncelliyorlar ddr4 ram lara geçiyorlar tabi ddr3 te satın alınabiliyor galiba demek istediğim yani diyer hostingler gibi eski moda değil makineleri yeni makine alıyorlar ve sürekli kendilerini geliştirip güncelliyorlar üstelik ücretsiz sitede veriyorlar güzel .
herkes keyubu diyor bende ona sıcak bakıyorum

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
reis v2 paket alırımda gb yi en az 5gb yapmam lazım maddi sıkıntı çekebilirim ilk normalden başlasam sıkıntı olur mu ?
hayır sanmıyorum ileride sıkıntın geçince seni bir üst pakete taşırlar tabi fiyatda ona göre artar yani

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
dc den eklenmiyorsun ekle bi kaç şey sormak isterim
LordOfDeath#7690

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dcden eklenmiyomuşum dc isminizi attın ben ekliyem :uyku:

AburCuburBukucu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kesinlikle Keyubu ^^ Bu arada sunucunun ismi de SengalNW olabilir.
Rehber lazım olursa Discord: FB ACB#6698