Minecraft Survival Türk Server

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keşke laf vuranlar icraatlerini de gösterebilseler. @BlondeCow adamın sunucusunda hata olmuş, sıfırlama kararı almış. Sözleri meclisten dışarıymış ama kalitemizi geçememişler. Laf sokmaya çalışmaları da cabası online sayımıza laf ediyorlar. Tartışma yaratmak isteyen özel mesaj atsın, uyarı alacak yerde gezmeyelim...
[automerge]1523994238[/automerge]
140 kişinin ki emekte 20 kişinin ki değilmi sırf 20 kişi için 3 aydır açık sunucum. Bizde dostluk kardeşlik önemli ha bi ara gelip 10 kişilik sunucun var diyenlerin bakıyoruz, 10 oyuncusu var ALLAH'ın adaleti işte ne dersin sözüm meclisten dışarı. :dost::co1:
Olayı neden kendi sunucuna bağlamaya çalıştın anlayamadım? Prim mi kasıyorsun, kendini mi övüyorsun. Bırakta başkaları övsün sen değil. 0/70 kişilik sunucunda başarılar, iyi çalışmalar size. :)

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Keşke laf vuranlar icraatlerini de gösterebilseler. @BlondeCow adamın sunucusunda hata olmuş, sıfırlama kararı almış. Sözleri meclisten dışarıymış ama kalitemizi geçememişler. Laf sokmaya çalışmaları da cabası online sayımıza laf ediyorlar. Tartışma yaratmak isteyen özel mesaj atsın, uyarı alacak yerde gezmeyelim...
[automerge]1523994238[/automerge]

Olayı neden kendi sunucuna bağlamaya çalıştın anlayamadım? Prim mi kasıyorsun, kendini mi övüyorsun. Bırakta başkaları övsün sen değil. 0/70 kişilik sunucunda başarılar, iyi çalışmalar size. :)
sende artık bi sus be konuyu batırma diyosun sen daha da beter ediyosun. yorum kasma çabasında olan asıl sensin şu an

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
0/70 BAKINIZ

Bu son mesajımdır, gereksiz şahsiyete ayrıca tarafımca engellidir mesajları bana gözükmemektedir birdaha cevap alamayacaktır.
Attığı mesajı'da hesaptan çıkış yapmışken gördüm, hemen havalara girmesin şahsiyet SON cevabını verdim gitsin kumda oynasın

furekean

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet serverın sıfırlanacağını 1 hafta öncesinden biliyordum zaten ve son hafta viplerde indirim yapılması,
Eğer vipler ve Golemler geri verilmez ise burada bir sahtekarlık söz konusu.

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@BlondeCow , @Emristy , @furekean ;
Furkanın serverle bir alakası kalmadı ? Sunucuyu bize 1 hafta önce sapasağlam devretti. Gereksiz konuşma yapmayın bence iyi forumlar.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
sende artık bi sus be konuyu batırma diyosun sen daha da beter ediyosun. yorum kasma çabasında olan asıl sensin şu an
Ne bu öfke? Farkında olmadan yanlış bir şey yapıp kızdırdık mı seni? :p
0/70 BAKINIZ

Bu son mesajımdır, gereksiz şahsiyete ayrıca tarafımca engellidir mesajları bana gözükmemektedir birdaha cevap alamayacaktır.
Attığı mesajı'da hesaptan çıkış yapmışken gördüm, hemen havalara girmesin şahsiyet SON cevabını verdim gitsin kumda oynasın
Çünkü benimle polemiğe girecek cesaretin yok. Şahsa son sözüymüş, gereksiz şahsiyetmiş. :) Sen kumdan çekilirsen biz de belki oraya gidip oynayabiliriz fakat o yaşı çoktan geçirdik biz, seni ziyarete geleceğim ama.

burhan151

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ya ben bunu görünce oynama hevesim kaçtı adamlar rehber vip bile değiller emek vermeden üstelik deneme rehber p2 aliyor ve serverin 1. dakikasinda lütfen yapmayin ya sonra serverim neden dolmuyor en önemlisde yeni baslayan insanlar bedava demir aliyor heryer demir orayi çimen bile yapmamissiniz
1525449542192.png

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ülkemde Tekrar EfsaneOyuncu Serveri İstemiyorum :)

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam Selamin aleykum Furkan ile ne yaşadınız bilmiyorum ama şu an bu serverin furkan la bir alakasi yok devredildi ve oyuncular sevdiği için açmak istedik

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Ben böyle bir yüzsüzlük göremiyorum. Sunucuyu 1 ay içinde muhtemelen 3-4 kere kapatıp açmış bulunmaktasın. Yok "NITRADO" hataları, yok askere gitme bahaneleri... Daha vardır ama aklıma gelmiyor. Bu sunucuyu tekrar açıp yapacağın şey aynen şu. Vip satıp paraları alıp tekrar kapatıp aradan bir süre geçtikten sonra "x tarihinde EFSANE bir şekilde tekrar geri dönüyoruz!" diyip tekrar geri dönmen. Bu sende böyle bir döngü haline gelmiş. Ayrıca youtube'a attığın video'da "NITRADO" senin hani şu backupları mı silmişti ne yapmıştı bilmiyorum ama sonra sende laf etmiştin ama hala "NITRADO"'dan bir sunucu açman sunucunun kapanma sebebinin yazdıklarımdan birinin olmadığını, kendi üretmiş olduğun bahanelerinden birinin olduğunu gösteriyor. Son olarak profilinde %100 Survival Sunucu yazıyor. Eğer %100 bir Survival Sunucusuna sahip olsaydın o sunucunu kapatmazdın.

Son düzenleme:

NewGamers

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hiçbir sunucunun benle bir alakası yoktur, Ben sunucumu yazın açıcağım. Üzerimden Prim Yapmayın, Yapamazsınız. :yıkıl: