Minecraft ta Bir yetkisiz oyuncunun belirli bir dünyaya npc aracılığıyla girmesi için skript

MelihFuMeTV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir oyuncunun npc ye sağ tıkladığında örneyin ''BedWarsLobi'' adlı dünyaya gitmesini istiyorum npc ye sağ tıklandığında npc konsola iletsin konsolda şunlar olsun
''mv tp (npc ye tıklayan oyuncunun adı) BedWarsLobi''
ve ardından konsola ''mvconfirm'' yazsın. Lütfen yardımcı olun acil.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Bir oyuncunun npc ye sağ tıkladığında örneyin ''BedWarsLobi'' adlı dünyaya gitmesini istiyorum npc ye sağ tıklandığında npc konsola iletsin konsolda şunlar olsun
''mv tp (npc ye tıklayan oyuncunun adı) BedWarsLobi''
ve ardından konsola ''mvconfirm'' yazsın. Lütfen yardımcı olun acil.

Kod:
options:
    NPCisim: &aBedwarsLobi
    Dunya: BedwarsLobi

rightclick on player:
    clicked entity's display name contains "{@NPCisim}":
        teleport player to spawn of world "{@Dunya}"

Buyur, en azından konsolunu yormaz. Bu arada Options'taki "NPCisim" kısmında olan ismi, oyuncuların isminde bulunduramayacağı bir şey yaptığından emin ol, mesela renk kodlarıyla yazılı olsun.

Dünya da zaten hangi dünyaya gideceği, o dünyanın spawn noktasına ışınlıyor kısaca.

MelihFuMeTV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kod:
options:

rightclick on player:

Buyur, en azından konsolunu yormaz. Bu arada Options'taki "NPCisim" kısmında olan ismi, oyuncuların isminde bulunduramayacağı bir şey yaptığından emin ol, mesela renk kodlarıyla yazılı olsun.

Dünya da zaten hangi dünyaya gideceği, o dünyanın spawn noktasına ışınlıyor kısaca.
çok çok teşekkür ederim
ama bir şey soracağım yetkisizler de npc ye sağ tıkladığında BedWarsLobi'ye gidicek mi çünkü sadece adminlerse işime yaramaz

MelihFuMeTV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kod:
options:

rightclick on player:

forumdunya2.PNG

denedim ama omadı burada bir sorun var mı yardım eder misin

MelihFuMeTV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Verdiği hatanın da fotoğrafını yükleyebilirsen çok iyi olur, bende hata vermedi çünkü. ^^
hata vermedi ama hiçbirşey olmadı ama biraz araştırdım ve (aternos kullanıyorum) aternos ta Skript plugininin en fazla 2.1.2 sürümü (yani çok eski) olduğundan dolayı bazı skriptlerin çalışmadığı bilgisini buldum o yüzden verdiğiniz skript bende çalışmıyor sanırım ama yinede teşekkürler.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
hata vermedi ama hiçbirşey olmadı ama biraz araştırdım ve (aternos kullanıyorum) aternos ta Skript plugininin en fazla 2.1.2 sürümü (yani çok eski) olduğundan dolayı bazı skriptlerin çalışmadığı bilgisini buldum o yüzden verdiğiniz skript bende çalışmıyor sanırım ama yinede teşekkürler.
Server.pro öneririm, eğer bir sunucu açmak istiyorsan FTP, dosya yükleme, dünya manipülasyonu gibi bir sürü özelliğe olanak tanıyor.