Minecraft Tarihi'nin En iyi Macera Haritası TERRO SWOOP FORCE !!

Batuhannxdm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
DİPNOT: Öncelikle bu harita yabancılar tarafından yapılmıştır.İnternette dolaşırken buldum ve oynadım, beğendim.Paylaşmam da yardımcı olan @byBluera teşekkür ederim.

Haritanın Yapımcısının Ekibi :

Nowcrew Ekibi hakkında ;
Noxcrew, 2011 yılından beri Minecraft deneyimlerini oluşturmak için birlikte çalışan dünya çapında bir harita yapımcısı topluluğu. Haritalarımızın kalitesinden ve her projeye verdiğimiz ayrıntılara dikkat ettiğimizden gurur duyuyoruz. Multiplay, Microsoft ve en yakın zamanda Apple gibi inanılmaz firmalarla çalışma olanağı veren bu özellikler.

Noxcrew aslen Ağustos 2011'de kurucumuz Noxite, Minecraft'ı keşfettiğinde bir harita hazırlama ekibi olarak başladı. Noxite'ın film ve oyunlara olan ilgisi, ona Minecraft'ın ilk kesildiği sahne / questing sistemi macera haritasını yaratması için ilham kaynağı oldu. İnsanlar bu fikri duyunca, fikrini oluşturmak için görevine başlamışlardı. Ekibimizin her üyesi, inşaatçılar, yazarlar, sanatçılar, sesli aktörler, ses tasarımcıları ve müzisyenler ile ailemizde bir yer bulmak için çeşitli yeteneklere sahiptir.

Minecraft büyüdükçe ve geliştikçe, hedeflerimiz gibi "Noxcrew Gameshow" serisi ve bugüne kadarki en çok indirilen "Terra Swoop Force" gibi projeler de ürettik. 2017 başında içeriğimizi Minecraft Marketplace'e getirmek için Microsoft ile ortak olma şansımız oldu ve nihayet hayranlarımız için daha yeni ve şaşırtıcı içerik oluşturacak kaynaklarımız oldu!

Nowcrew Web Sitesi ;
https://noxcrew.com/

Şimdi geçelim Harita'ya ;

Harita Yapımcısının açıklaması :

Geo Descent Labs tarafından işe alınan özel bir görev gücünün üyesisin. Görevin amacı, Terra Scooper sondajına ne olduğunu keşfetmek ve dünyanın ana çekirdeğini çarpıştığında gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunda mürettebatı bulmaktır!

Laboratuvarın yeni teknolojisini kullanarak yeryüzünün merkezine süzülmeniz gerekir: Termal Uçuş Zırhı 1541 (Minecraft Elytraları ile birlikte!) Tabii ki, inanılmaz hızlı hızlı aşağıya doğru kayma, sesler kadar kolay değildir ... Yani yeterince sert mısın? Hızla başa çıkabilir misin? O zaman bugün Terra Swoop Force'a katıl!

Haritanın Resimi ;

Resimin açıklamaları ;
1=
Hem Tek oyunculu hem de Çok oyunculu!
2= Ultra hızlı tempolu elitralı oyun!
3= TAM OLARAK ÇIKMIYOR
4=
Güzelce hazırlanmış alanlar!
5= Yapımcı The Noxcrew Ekibidir!
6= Son teknoloji piroteknik özellikli korkunç ve acı verici ölümler!
7= Çığır açan etkileyici dizelerle hikayeyi keşfedin
8= Kostümlü sesler, Dokular, 3D Modeller ve Sesli oyunculuk!
9= Orjinal ses yapımcı ISAAC WILKINS

Kendi yönümden haritayı açıklayayım;
Arkadaşlar haritayı oynadım ve cidden çok güzel bir harita.Hayatım da bu kadar güzel harita oynamamıştım.Oynamanızı öneririm

Harita'nın Linki ve İndirme Linki;

Haritayı açıklayan link:
http://www.minecraftmaps.com/adventure-maps/terra-swoop-force

Harita indirme link:
http://www.mediafire.com/file/8nsg5...+Force+-+By+Noxcrew+(V1.5.2)+(Unzip+This).zip

Tekrardan paylaşmam da yardımcı olan @byBluera 'ya teşekkürlerimi sunuyorum :)

Haritayı oynadıktan sonra yorumlarsanız sevinirim.

İYİ FORUMLAR !

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzele benziyor ! Şimdi oynamaya başlıyorum. Emek verilmiş gibi.

Fikrimi değiştiriyorum. Chunk yüklenmiyor, o yüzden haritayı oynayamıyorum bile.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oynamıştım haritayı. Çok oyunculuda chunk problemi ğer host düzgün değilse oluyor. Onun dışında gayet güzel

Mert_67

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Haritanın sistem gereksinimleri bence normal. 2018 Yılınadayız sonuçta, sisteminizi birazcık yükseltmeniz gerekiyor.

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bir emek veriyorsun bari Google Translate kullanma ya