İstek Minecraft tavuk yumurtası eşya dropu

AburCuburBukucu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, kendi çapımda arkadaşlarımla oynayacağım bir hayatta kalma sunucusu açmayı planlıyorum. Bunun için farklı pluginlerle uğraştım biraz, gayet de güzel oldu bence. Neyse konuma geleyim, ben şu anda tavuk yumurtalarından sadece civciv değil de mesela 100 yumurtadan 2 elmas çıkmasını istiyorum, oran olarak yani. Bunun için bildiğiniz bir plugin var mı veyahut yardımcı olabilir misiniz? Okuduğunuz için teşekkürler!

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bunu basit bir skript ile yapabilirsiniz.

celikbilisimtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, kendi çapımda arkadaşlarımla oynayacağım bir hayatta kalma sunucusu açmayı planlıyorum. Bunun için farklı pluginlerle uğraştım biraz, gayet de güzel oldu bence. Neyse konuma geleyim, ben şu anda tavuk yumurtalarından sadece civciv değil de mesela 100 yumurtadan 2 elmas çıkmasını istiyorum, oran olarak yani. Bunun için bildiğiniz bir plugin var mı veyahut yardımcı olabilir misiniz? Okuduğunuz için teşekkürler!
Merhabalar, yanlış anlamadıysam bu kodun işine yarayabileceğini düşünüyorum.

İsteğinden anladığım; 100 adet yumurtaya sağ tıklayınca yani bir yere fırlatınca 2 adet elmas vermesini istiyorsunuz. Bu durumu kısaca %2 olarak değerlendirdim. Skript olarak yazdım yazdığım şeyin çok iyi derecede bir şey olduğunu düşünmüyorum. Umarım ihtiyacın görülmüştür.

Kod:
on rightclick with egg:
    chance of 2%:
        execute console command "/give %player% Diamond 1"

↝ Discord: discord/69zTXRbDuQ
↝ İnstagram: @celikbilisimtr
↝ Facebook: @celikbilisimtr
↝ Twitter: @celikbilisimtr
↝ Eposta: [email protected]